Мера Костополя можуть зняти з реєстрації через порушення

Засідання Костопільської міської виборчої комісії розпочалося зі скандалу: крики, сварки, взаємні звинувачення та навіть грубе порушення виборчого законодавства.

На початку засідання присутні кандидати на посаду міського голови та кандидати у депутати звинуватили членів комісії у неналежному зберіганні бюлетенів, адже, вони не опломбовані належним чином. Втім, не зважаючи на звинувачення, члени комісії проголосували за прийняття бюлетенів фактично у сліпу, оскільки більшість їх не бачила.  За словами депутата обласної ради Олексія Кособуцького, бюлетені знаходяться в окремій кімнаті уже дві доби без належного оформлення, що є грубим порушенням закону.

Після «сліпого» голосування за бюлетені, кандидат на посаду міського голови Костополя Андрій Юзич від політичної партії «Сила людей» озвучив заяву, в якій вимагав скасувати постанову міської виборчої комісії у частині висування кандидата на посаду мера Євгена Денисюка, адже така постанова, за його словами, була прийнята із порушеннями.

Андрій Юзич зазначив, що 25 вересня 2015 року Костопільска міська виборча комісія винесла постанову «Про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови», зокрема, Євгена Денисюка, який повинен був надати, окрім інших документів, погодження конференції, погоджене із президією політичної партії ВО «Батьківщина», а цей документ датований 26 вересня. Представники «Сили людей» заявляють, що без цього документа кандидата Євгена Денисюка не мали права реєструвати, і підозрюють, що погоджене рішення політради підклали уже пізніше, про що свідчать відповідні дати.

Кандидати на посаду голови Костополя сторожать ТВК цілу ніч

Після того, як присутні почали вимагати ознайомити усіх членів комісії з оригіналами документів кандидата на посаду мера Костополя, голова комісії Руслана Вітошко терміново закрила засідання і відмовилася будь-що коментувати.

Члени комісії розійшлися, а кандидати у депутати та на міського голову залишилися стерегти бюлетені та сейф із документами, бо підозрюють голову виборчої комісії Руслану Вітошко у черговій їх підміні. Через деякий час до Костопіслької МВК заявився голова Рівненського обласного всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Микола Кучерук, саме від цієї партійної організації висувається 67-річний Євген Денисюк. У залі зчинився черговий скандал.

Відео Івана Шваї

Насамкінець кандидат на посаду міського голови Костополя Микола Железний викликав слідчо-оперативну групу, яка зафіксувала вищезазначені порушення. Кандидати у депутати лишилися на усю ніч стерегти виборчі бюлетені і чекати вранішнього засідання комісії.

Фото громадської мережі "Опора" - правоохоронці фіксують порушення

На думку Громадянської мережі "ОПОРА", якщо факти, які озвучили представники партії «Сила людей», знайдуть підтвердження, то дії Костопільської МВК при реєстрації кандидата на посаду міського голови Євгена Денисюка можуть бути визнані як такі, що порушують виборче законодавство. Відтак, є усі підстави вимагати скасування цієї реєстрації та відсторонити від займаної посади голову комісії Руслану Вітошко.

Коментарі

Куди дивляться люди?!Чому не реагують?Хіба всім на набридли махінації і брехня нинішнього мера Денисюка?Прокрався і оббрехався за 17 років мерування.Чому тільки декілька свідомих людей відстоюють інтереси костопільчан?Що до Денисюка-зумів замилити людям очі перед виборами,а головне в черговий раз вкрасти-відмити гроші на ремонті доріг та тротуарів,а ще на фонтанчику в центрі.Хіба не чув ,що просили люди?Простіше зробити те на чому можна вкрасти!Костопіль,відкрий нарешті очі,не продавайся бидлу!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.