На Рівненщині кандидати подарували для школи та дитячого садочку ноутбук та пилосос

17 жовтня у місті Остріг Рівненської області відбулося святкування ювілею острозької НВК «Школи І-ІІІ ступенів-гімназії». Під кінець заходу з вітальним словом виступив кандидата на посаду Острозького міського голови та діючого міського голови Олександра Шикер, який зареєстрований як самовисуванець. Він привітав усіх присутніх зі святом та подарував ноутбук.

Під час вручення подарунку Олександр Шикер наголосив, що подарунок зроблено «від всього депутатського корпусу». Окрім цього, кандидат зазначив, що не знає, що знаходиться у ящику. Пакунок було вручено директору школи Аллі Параниці. Вона висловила подяку, а також зазначила, що «Олександр Федорович завжди приносить якісь подарунки, які шокують своєю приємністю». «До речі, і на фасад закладу дав, і на ремонт даху спортивної школи, і парти одномісні антисколіозні – це все робота Олександра Федоровича. А ось цей ноутбук (вказуючи на пакунок), ми випросили у нього в кімнату учнівського самоврядування», - додала пані Алла.

Напередодні, 14 жовтня у селі Оженин Острозького району о 12.00 год. відбулося відкриття та освячення дитячого садочку. На заході були присутні голова Острозької райдержадміністрації, а нині, кандидат у депутати до Рівненської обласної ради від «БПП «Солідарність» Віталій Ундір та кандидат до Острозької районної ради від цієї ж політичної сили Турович Богдан. Під час урочистої частини кандидати подарували дитячому садку пилосос

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що дії вищезгаданих кандидатів можуть бути визнані як такі, що порушують виборче законодавство та мають ознаки непрямого підкупу виборців. Так, згідно ч. 4 ст. 60 ЗУ «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошейчи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів(крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг, повідомляє ГМ ОПОРА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.