"Радикальний" начальник Рівненського ЖКП приховав свою нерухомість?

Кандидата в депутати Рівненської міської ради, начальника ЖКП "Західне" Миколу Тарасюка зловили на приховуванні відомостей про свою нерухомість у декларації. Про це пише виконавчий директор ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг:

- Начальник ЖКП приховав свою нерухомість
Про тяжку долю кандидата в депутати Рівненської міської ради, начальника ЖКП "Західне" Микола Тарасюк​. Отак працював собі чоловік начальником ЖКП 13 років, один раз депутатом був. Вирішив знову піти, покинув "Батьківщину" подався до "Радикальної партії Олега Ляшка". От тільки з виборчим округом не вгадав. Це ж треба було щоб тут жив такий гамнюк як Юра Дюг. А він нагуглив все про статки начальника ЖКП та його приватну комунальну кампанію. Кандидат звичайно на зустрічі з виборцями кричав, що це все неправда. Але час показав трошки інше. ГО Антикорупційний моніторинг​ отримала в ТВК декларацію кандидата у міські депутати Тарасюка Миколи Михайловича, його автобіографію та звірила їх з офіційною довідкою МінЮсту. Змушені констатувати, що Микола Михайлович коли заповнював декларацію не знав, що в Україні тепер відкриті реєстри власності. Тому у нас є всі підстави вважати, що Микола Михайлович приховав у свой декларації частину нерухомості. А оскільки він є кандидатом у депутати міської ради - справа має значний суспільний резонанс та може вплинути на вибір виборців. Тому ми не можемо не опублікувати цю інформацію. 
А саме пан Микола вказав лише житловий будинок у Гощі, а квартиру у Рівному на вулиці Харківській приписав свой родині, хоча зареєстрована вона на нього. Тим часом про квартиру на вулиці Макарова у декларації - ні слова. Як і нема нічого про квартиру у Фастові. Можливо МінЮст і щось наплутав, бо оригінал довідки у нас є. Мабуть доведеться панові Миколі йти в юстицію до Смачило Іванна​ сваритися і судитися. 
А ще  Микола Михайлович  не знає, що відповідно до закону "Про засади запобігання і протидії корупції" за неправильне вказання інформаці в декларації чиновнику світить штраф. А за новим законом "Про запобігання корупції" за це взагалі можна отримати два роки увязнення. Тому Микола Михайлович будьте уважні наступного разу. Не хотілося б з вами розлучатися. 
Ех, шкода, що невідкрили ще реєстр власників транспортних засобів. Менше ми журналісти би побрехеньок, а більше правди.

Тим часом Микола Тарасюк у відповідь написав листа з своєю позицією, у якій заперечив право власності на частину нерухомості, яка вказана у довідці Мінюсту. Одна не заперечив неправильне вказання відомостей, що до іншої частини нерухомості. Подаємо його точку зору без скорочень: 

 "Радикальний" начальник Рівненського ЖКП проти «ДЮГжого» наклепу.  Шановні виборці, до Вас звертається Тарасюк Микола Михайлович, кандидат у депутати до Рівненської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка. 

Так, саме той кандидат у депутати, на якого журналіст Юрій Дюг, у Фейсбуці та на сайті чесних новин «ВСЕ», у статті «"Радикальний" начальник Рівненського ЖКП приховав свою нерухомість?» від 20.10.2015 року навів наклеп та оприлюднив неправдиві майнові статки. 

Я і вся моя родина, були здивовані кількістю перерахованого майна, що знаходиться в «моїй власності» не тільки у місті Рівне, в Рівненській області, а й за межами області, а саме у місті Фастові Київської області. 

Юрій Дюг у Фейсбуці та сайт чесних нових «ВСЕ» посилається на інформацію з відкритих реєстрів Мінюсту, яка є неточною, або умисно «замовно» неправдивою. Тому, я був змушений звернутись у реєстраційну службу міста Рівне (вул. Шевченка, 45) для отримання інформації завіреної мокрою печаткою про свої майнові статки, щоб розвіяти всі сумніви перед Вами, шановні виборці. Копії довідок з реєстраційної служби додаються, згідно яких: квартири, що «приписав» мені пан Юрій, по вул. Макарова, 30, кв. 41 належить Дьяченко Михайлу Михайловичу з 25.11.2013 року, у місті Фастові, належала Тарасюку Миколі Михайловичу (ідентифікаційний номер відсутній) однофамільцю, який помер, та була передана, згідно договору спадщини, його сину Тарасюку Володимиру Миколайовичу. 

Інформація викладена Юрієм Дюгом є неправдивою, незаконною, оскільки він опублікував мої персональні дані, які захищені Законом України, та «замовною», щоб дискредитувати мене у Ваших очах, шановні виборці!

Публікація та подальше поширення цієї неправдивої інформації в мережі Інтернет принесли мені та моїй родині значні моральні страждання та зашкодили діловій репутації. З вимогою про захист гідності, честі та ділової репутації я обов’язково звернуся до суду, де попрошу журналіста Ю.Дюга та на сайт чесних новин Все опублікувати заперечення, вибачитися переді мною та відшкодувати збитки, завдані внаслідок поширення недостовірної інформації.

Немає значення чи я буду депутатом чи ні, але не можна дозволяти «купленим писакам» вводити в оману громадян Нашого міста та Держави!З повагою, шановні виборці Ваш, Тарасюк Микола Михайлович, кандидат до міської ради від Радикальної парті Олега Ляшка.

Ключові слова: 

Коментарі

Спільні дії Радикальної партії Ляшка та Опозиційного блоку намагаються приховати. Але сьогодні у місті Острог я був свідком, коли Марина Лук'янова та Михайло Кирийчук підкуповували виборців

Я сусід Миколи Тарасюка і давно його знаю. Дивуюся, якщо він має таку нерухомість в м.Рівному, то чому він кожен день їздить з с.м.т. Гощі в Рівне на роботу. Це все є брехня. Важко таку людину назвати журналістом. Бо я достовірно знаю де проживає Микола Тарасюк разом з дружиною і маленьким сином.

коли оприлюднюється декларація вказується лише метри кватратні площі, а не адреси... В такому випадку він подав заяву на оприлюднення персональних даних ТВК, а не журналістe. Нехай ТВК і публікує...

він кандидат в депутати, а тому читайте закон, про "персональні дані, в цьому випадку не працює. Коли він подавав заяву то підписувався, що згоден на оприлюднення персональних даних.

Мені цікаво, а Тарасюк дав згоду Вам на оприлюдення своїх персональних даних?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.