Рівненські актори показали полякам "Останній строк"

16 жовтня на сцені Нового Театру у м.Забже (Польща) рівняни показали виставу "Останній строк" за твором В. Распутіна. Показ української постановки став супроводжуючим заходом до XV Ювілейного загальнопольського фестивалю сучасної драматургії "Представлена реальність".

Як повідомляють у драмтеатрі, рівняни не лише запрезентували власну творчість напередодні відкриття Фесту і познайомились з діяльністю польських колег, а також помилувалися містом по той бік кордону.

Загальнопольський Фестиваль Сучасної Драматургії "Представлена реальність" у м. Забже відбувається у 2015 році п'ятнадцятий раз і триває з  17 по 25 жовтня. Організаторами Фестивалю є місто Забже та Забжанський Новий Театр.

Його метою є віднайти найцікавіші зразки сучасного театру та показати людину в широкому соціологічному контексті, звичаєвому, політичному, релігійному. Щороку до участі у фестивалі запрошуються найвидатніші польські театральні постановки, які учасники представляють на сцені Нового Театру, а також в постіндустріальних об'єктах, характерних для того регіону. Цьогоріч у рамках Фестивалю запланований показ 18 різножанрових вистав.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.