У Рівному триває агітація проти нинішнього мера

15 жовтня у центрі міста Рівне на вулиці Майдан Незалежності були розміщенні стенди з матеріалами журналістських розслідувань та статей, спрямовані проти діючого міського голови Володимира Хомка, поряд з якими поширювали інформаційні листи громадського руху «Рівне без ХОМКА». Такі дії проти Володимира Хомка мають ознаки прихованого чорного піару.

Загалом, були розміщені 3 двосторонні стенди з назвами: «Пагорб Слави», «Спільники режиму», «Депутати ледарі», «Земельні афери». На стендах були приклеєні окремі публікації місцевих ЗМІ, спрямованих «проти» керівництва міста, а також резонансні матеріали про бездіяльність влади.

Зокрема, стенд «Пагорб слави» інформував про випадок, що стався у квітні 2014 року, коли «приватна фірма спробувала викрасти у рівнян 68 соток землі парку на Пагорбі Слави». Тоді, вирішили проблему десятки рівнян, які самостійно знесли металеву огорожу. «Міська влада ж не змогла чи не схотіла вирішувати цієї проблеми», - йдеться у повідомленні. З іншої сторони стенду наводиться матеріал інтернет-порталу «4 Влада» - «Меру Рівного Пагорб Слави стане політичною могилою, як Януковичу протидія асоціації з ЄС», де автором наведено 5 пунктів, так званих «доказів, що мер Рівного корумпований».

На стенді «Земельні афери» невеликі за обсягом повідомлення нагадують про будівництво весною 2014 року багатоповерхового житлового комплексу «Ріверсайд». Також зазначено, що «влада на протизаконні дії забудовника не зважала». Окрім цього, на стенді містилась стаття місцевого ЗМІ «ЧаРівне» під назвою «Хомка знову звинувачують у будівельних аферах».

Стенд «Депутати ледарі» включає матеріал «депутатів-прогульників», де наводиться інформація, що «за чотири з половиною роки каденції депутати міськради підтримали менше 600 запитів» та наведено результати «Індексу публічності» - дослідженні, яке здійснюється Громадянською мережею ОПОРА.

Інформація про причетність міського голови Рівного Володимира Хомка та Партії Регіонів наведено на стенді під назвою «Спільники режиму». Також, присутня інформація про заборону у період Євромайдану наметового містечка під стінами облдержадміністрації, згідно позовної заяви, підписаної Володимиром Хомком. Окрім цього, присутні матеріали ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань», а також порталу «4 Влада».

Інформаційні листи «Рівне без ХОМКА» мали схожу тематику, оскільки в них також містилися «витяги із місцевих ЗМІ». Зокрема, такими публікаціями стали: «Чому Рівне щороку тоне після злив?» (текст за матеріалами «Рівне Вечірнє»), «Хомко захищає свою честь за кошти громади» (за матеріалами інтернет-ресурсу «4 Влада») та «Вдови військовиків відсудили у міської влади незаконно відібрані пільги» (Катерина Данильчук, газета «Рівне Вечірнє» №71, 29-9-2015). Окрім цього, інформаційний лист містив статтю «Вибори у Рівному: парад брехні та лицемірства», підписану громадським активістом Романом Мартином та 3 матеріали без авторства: «Хомка, Берташа та суддів хочуть судити за заборону Майдану в Рівному», «7 млн. Хомка, або ці руки нічого не крали…», та «Що пов’язує Володимира Хомка та Партію Регіонів».

Фото 6-7

Закон «Про місцеві вибори» дозволяє агітувати як за, так і проти певних кандидатів та партій. У ч.1 ст. 54 зазначено, що передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукати виборців голосувати або не голосувати за кандидатів та політичних партій. Проте, при цьому агітація у різних її формах має здійснюватися за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидаті. Використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється (ч. 6 ст. 54 Закону). Зазначимо, що інформаційний лист не був належним чином маркований. Лист містить лише замовника: Громадський рух «Рівне без Хомка», і зазначено, що його тираж необмежений.

Громадянська мережа ОПОРА, звертає увагу, що якщо поширена інформація, у будь-якій формі, про кандидата, політичну партію або місцеву її організації-суб’єкта виборчого процесу, є недостовірною, то поширення такої інформації є порушенням вимог виборчого закону та має ознаки використання брудних технологій. Так, відповідно до ч.5 ст. 60Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розповсюджувати завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію-суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями, повідомляє ГМ ОПОРА.

Ключові слова: 

Коментарі

А На справді! Хухло! Твій сайт! Нуль...Хухлеска лице! Нуль!и Вибори!

Як Софі так і верессс? Як можно було таке робить з рідьною Донькою! ??? Одне! Прагнення бути першим!

Цей сайт! Це повний фейк! ВСЕ - сайт! Та хухло! Верес! Ви знайте! Остругу- Кувульцю! Наснаги! Вже Софі - вивел в чемпіони! Хумку ви лиза....! Сорі! Разводняк! Не в цей раз! Блюзніри! Хума Рівного!

Ой млять, а твій муляренко щось путнє зробить ?
Хай говорити спочатку навчиться, а то плюється як верблюд

Обидва пройдисвіти. Програма Хомка і Якимця це просто набір слів. Ці вибори це тест суспільства Рівного. Якщо вони пройдуть, то в цій країні нічого хорошого чекати не варто.

Звідки у Хапка і Бурштинця гроші?
Мафія спонсорує їх обох і людей, що проголосують за низ, пошиють в дурні.

Ні Хапко ні Бурштинець - не гідні стати мером Рівного. Як перший, так і другий є замаскованими регіоналами. Вони діють заодно і думають, що люди дурні.
ЛЮДИ, ОБИРАЙТЕ РЕАЛЬНУ АЛЬТЕРНАТИВУ!!!
Не вірте запроданцям, пройдисвітам і пристосуванцям Хапку і Бурштинцю!!!

Хапка і Бурштинця на палю!

Правильно триває. Хомко - рідкісний брехун. Хто з ним стикався - підтвердить.

Вершина айсбергу злочинів видатного гасПІДАРника,флюгера,пристосуванця,злодія хапка.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.