Військові Рівненщини розміновують Луганську область

У секторі відповідальності оперативного командування «Захід» групи розмінування окремих механізованих бригад за тиждень знешкодили близько 500 протитанкових і протипіхотних мін та інших вибухонебезпечних предметів.

В районі Станиці Луганської сапери окремої гірськопіхотної бригади проводять роботи щодо зняття мінних полів, що втратили оперативно-тактичне призначення. Також, вони проводять інженерну розвідку і очищають місцевість від вибухонебезпечних предметів. 250 протитанкових і 50 протипіхотних мін виявили і знешкодили інженерні групи цієї військової частини.

В районі селища Нижнє військові інженери окремої механізованої бригади розмінували мінне поле із 200 протитанкових мін. А поблизу ТЕС міста Щастя сапери ще однієї окремої механізованої бригади вилучили 40 протитанкових вибухових пристроїв.

Варто зазначити, що значну небезпеку для місцевих мешканців становлять нездетоновані боєприпаси, снаряди «Гардів», ракети «Смерчів», фугаси тощо. Тому, одним з пріоритетних напрямків роботи груп розмінування є очищення цивільних територій від вибухонебезпечних предметів, якими всіяна Луганщина.

Про це повідомив майор Віктор ШУБЕЦ, 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.