На Рівненщині проголосували за місцеву владу он-лайн: рейтинг партій і кандидатів

Остаточні результати проекту «Оберіть місцеву владу вже сьогодні!» оприлюднили у Рівному.

Варто зазначити, що цей проект був створений для отримання об’єктивної картини політичних уподобань жителів Рівненщини.

Нагадуємо, що він ініційований провідними медіа-ресурсами Рівненщини («РадіоТрек», «ОГО», «РІВНЕ1», «ВСЕ»). Стартував проект 6 жовтня, а був завершений 21 жовтня о 20:00. Відтак, впродовж цього часу мешканці Рівненщини могли проголосувати в режимі он-лайн за партії і кандидатів, яких підтримують.

Голосування проходило щодо трьох позицій: «Міська рада», «Обласна рада» та «Міський голова».

Проголосувати можна була тільки один раз.

Так, в голосуванні до Обласної ради сенсації не сталося, люди прагнуть стабільності і миру, тому більшість голосів очікувано було віддано «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Беззаперечним лідером голосування до Обласної ради є політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з результатом 34,9 %.

Далі з великою щільністю розташувалися «ВО Батьківщина» (12,7%), «ВО Свобода» (12,5 %), «Радикальна партія» (12,4%).

Також в Обласну раду проходять: Аграрна партія України (10,9%) та УКРОП (6,1%).

Враховуючи правила формування місцевих рад (відповідно до нового законодавства), була вирахувана виборча квота (ціна мандата) відповідно до результатів голосування. Таким чином, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримує 25 мандатів, ВО «Батьківщина» 9, ВО «Свобода» 9, Радикальна партія 9, Аграрна партія України 8, УКРОП 4 мандати.

В голосуванні взяли участь 12 062 осіб.

У голосуванні за майбутнього мера рівняни віддали перевагу діючому очільнику міста. Володимир Хомко впевнено утримує лідерство, але як показала кампанія і голосування – в нього буде сильний суперник у другому турі.

Із результатом 27,5% лідирує Володимир Хомко, друге місце за представником президентської партії Олексієм Муляренком – 22,8%.

На третьому місці Дмитро Якимець із результатом 19,1%, за ним розташовується Олексій Бучинський з ВО «Свобода» з результатом 16,3%.

Сенсації не сталося в боротьбі за 1 місце, але справжньою новиною став результат битви за 2 місце. Хоча Дмитро Якимець вже давно вів свою рекламну кампанію, його дуже швидко наздогнав Олексій Муляренко.

Тому до кінця не можна спрогнозувати хто складе конкуренцію Хомку у другому турі.

В голосуванні взяли участь 29 749 осіб.

Результат в Рівненську міську раду міг бути ідентичним результатам голосування в Обласну раду, але корективи вносить «Самопоміч», яка в облраду не йде, і «Громадський контроль».

Як і в результатах голосування за Обласну раду рівняни обирають стабільність і збереження миру, замість популізму.

Отже, перше місце – «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з результатом 23,05%, одразу за партією влади йде «Самопоміч» з результатом 21,55%.

Зі значним відставанням від лідерів йде група партій: ВО «Свобода» (12,67%), ВО «Батьківщина» (11,38%), «Громадський контроль» (7,83%), Аграрна партія (7,52).

В голосуванні взяли участь 13 916 осіб.

 

Коментарі

А де дівся ПРОГРЕСЩо за фейкові рейтинги)))

По області та меру питань взагалі немає. Так і буде.
А от чого в місті Свободи стільки, то це питання.

Якимець просто всіх заїбав разом з Хомком, от і Муляренко логічно набирає балів.

Не смiшiть народ придуманими рейтингами. I взагалi - де взявся рейтинг в Муляренка, укропа, ап...?! I це дiйсно правда, що змi у нас продажнi пр.......ки!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.