Жителів Рівненщини просять перевірити свої паспорти, щоб у день виборів не виникало непорозумінь

У зв'язку з проведенням виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 25 жовтня, міграційна служба Рівненщини закликає переглянути дійсність своїх документів.

Жителям області напередодні місцевих виборів слід уважно перевірити свій основний документ – паспорт громадянина України, аби він був у належному стані. А саме: чи вчасно здійснена вклейка фото при досягненні 25-ти, 45-ти річного віку, чи оформлено паспорт у зв'язку зі зміною прізвища, чи проставлене місце реєстрації. Якщо паспорт втрачений або зіпсований, необхідно терміново звернутися до територіального підрозділу міграційної служби за місцем проживання для поновлення документів. Особам, які нещодавно прийняті до громадянства України рекомендовано не зволікати з отримання тимчасового посвідчення громадянина України.

У день виборів працівники міграційної служби чергуватимуть у всіх територіальних підрозділах УДМС України в Рівненській області, щоб громадяни мали змогу безперешкодно реалізувати своє виборче.

До дня виборів залишається ще декілька днів, тож спеціалісти міграційної служби  закликають мешканців регіону уважно і відповідально віднестися до звернення. Адже належний стан документів – це запорука того, що виборець зможе проголосувати, повідомляє прес-служба УДМС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.