На Рівненських журналістів напали невідомі

Під час зйомок сюжету на вулиці Мірющенка у Рівному невідомі особи у темному одязі стали перешкоджати оператору та журналісту "Першого місцевого". Про це повідомляє "Рівне 1".

Журналіст та оператор  знімали сюжет на вулиці Мірющенка у Рівному, коли група невідомих осіб спортивної зовнішності вчиняли напад на помешкання рівнян - били вікна, обрізали електричний струм.

Знімальна група ТРК "Рівне 1" працювала відкрито. Один із представників групи "тітушок", які називали себе новими власниками будівлі, напав на  оператора Артема Лаговського. Спочатку окропив його невідомою речовиною з газового балончика, а потім почав душити.

На даний час відбулася зустріч представників "Першого місцевого" з начальником міського відділку міліції Василем Зелінським, який пообіцяв швидке, прозоре та чесне росзлідування справи і максимальну співпрацю.

В цей момент Катя Мункачі та Артем Лаговський пишуть заяви на ім'я слідчому міськвідділку міліції про скоєння злочину за статтею 171 Карного кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналіста).

Поки що невідомо, як слідчі кваліфікуватимуть справу.

Ключові слова: 

Коментарі

Піздец!, а де мусара?...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.