У Рівному розповіли, проти кого використовують "чорний піар"

Громадянська мережа "ОПОРА", провівши моніторинг, запевняє, що на Рівненщині зменшилась кількість немаркованої агітаційної продукції, проте окремі кандидати використовують брудні технології, також трапляються випадки матеріального стимулювання виборців. Крім того, спостерігачі "ОПОРи" зафіксували активізацію кандидатів у селищах від політичних сил.

Найактивішими кандидатами на посаду міського голови Рівного є Дмитро Якимець, Олексій Муляренко, Володимир Хомко та Олександр Лащук.

Спостерігачі "ОПОРи"  зафіксували порушення ведення передвиборчої агітації кандидатом від "Радикальної партії Олега Ляшка" Василем Немошем, плакати якого були розміщення на  кінцевій зупинці громадського транспорту №56 під час її освячення. Також 17 жовтня у Рівному відбулось "Свято для дітей", на якому кандидат у депутати Роман Яворський роздавав дітям пакети з подарунками.  18 жовтня у парку ім. Т.Г. Шевченка представники "Аграрної партії" частували рівнян безкоштовним кулішем.

Також, у Рівному зафіксовані випадки чорного піару. Відтак, 8 жовтня в центрі Рівного була встановлена конструкція з інформацією  проти "Громадського контролю". А також рівнянам роздавали листівки з інформацією, яка дискредитує чинного міського голову Володимира Хомка.

Загалом на Рівненщині є шість селищ, де на посаду сількського голови зафіксований лише один кандидат. А також, є селища, у яких не зафіксовано жодного кандидата. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.