Рівненщина торгує з більш ніж 90 країнами світу

Рівненщина торгує із більш як 90 країнами світу. Найбільше рівненські вироби затребувані у країнах Європейського Союзу. Експорт та імпорт між нашою областю та європейськими державами складає майже 60 відсотків до загального обороту товарами. Про це повідомив виконуючий обов’язкиголови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський.

 «У торгівлі Рівненщини із країнами ЄС спостерігається позитивна динаміка. З 1 січня 2016 року набуде чинності угода про зону вільної торгівлі. Тож рівненські товаровиробники матимуть змогу ще більше продукції постачати до європейських країн», - зазначив Юрій Приварський.  

Основними торговельними партнерами Рівненщини є Польща, Німеччина та Італія. Поляки охоче купують рівненські вироби із деревини та скла, добрива. А ще до сусідньої країни везуть плоди, горіхи, жири, сіль та олію. На німецьких ринках, окрім скляних та деревяних виробів, реалізовують рівненський одяг та метали.

Загалом рівненські товари користуються успіхом за кордоном, відзначив виконуючий обов’язки голови ОДА. Про це свідчить позитивне сальдо зовнішньої торгівлі, яке вказує на те, що область за кордон продає більше, ніж купує. В цілому Рівненщина за сім місяців 2015 року вторгувала товарів на майже 350 мільйонів гривень.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.