Рівненська гуртівня «Розумна іграшка» - нові можливості для вашої дитини

Давно пройшли часи, коли діти грали тим, що під руку попадеться, сьогодні ж представлено безліч пристосувань для дитячих ігор. Окрему увагу слід звернути на так звані розумні іграшки, які допоможуть малюкові розвиватися.

Дитячі розвиваючі іграшки - це відмінний варіант подарунка для будь-якого малюка. Граючи з ними, діти розвивають базові якості та навички, активно пізнають навколишній світ. Для найменших гуртівня пропонує купити розвиваючий килимок, дугу для коляски. Дітям старшого віку можна купити конструктор або мозаїку, розвиваючу гру або головоломку.

Категорія іграшок, що прийдеться до смаку як наймолодшим, так і дошкільнятам – це іграшки-імітації дорослих предметів, наприклад, мобільних телефонів, ноутбуків, пультів дистанційного керування технікою. На прикладі таких дитячих іграшок дитина навчиться правильно, а головне дбайливо поводитися з технікою, яка в дорослому варіації має велику матеріальну цінність або може нести потенційну небезпеку для здоров'я і життя малюка. 

Також варто звернути особливу увагу на так звані набори карток, які допомагають діткам вивчити велику кількість нових слів і понять по одній конкретній темі, наприклад, картки з різними видами рослин, тварин, із зображенням людських емоцій, меблів та предметів інтер'єру і т.д. 

Купити розумну іграшку недостатньо, важливо правильно використовувати її в грі з малюком і слідувати рекомендаціям виробника. Важливо, щоб іграшки відповідали віком і рівнем розвитку дитини. Занадто прості іграшки не матимуть належного розвивального впливу і здадуться дитині нудними, а надто складні малюк не зможе зрозуміти і застосувати їх в ігровому процесі з користю. У рівненській гуртівні «Розумна іграшка» вам неодмінно запропонують варіант саме для вашої дитини.

У гуртівні «Розумна іграшка» вся продукція сертифікована, а також для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Тож не пропустіть можливість придбати іграшку саме для вашої дитини!

Контакти:

М. Рівне вул.. Біла 53

тел. (097) 231-55-84, (050) 476-13-27

Графік роботи: 8.00-20.00, без перерви і вихідних.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.