Дмитро Якимець переміг на мерських теледебатах

Найзапекліші теледебати, які відбулися вчора, 22 жовтня, у прямому ефірі на телеканалі "Рівне 1" між кандидатами на посаду міського голови Дмитром Якимцем, Володимиром Хомком та Олексієм Муляренком стали переможними для лідера "Громадського контролю" Дмитра Якимця.

Опоненти Дмитра Якимця, діючий міський голова Рівного Володимир Хомко та висуванець президентської партії Олексій Муляренко, вдавались до маніпуляцій під час дебатів та замість дискусії про майбутнє Рівного зводили розмову до обговорення особистих якостей кандидата в мери, нав’язували йому причетність членів команди "Громадського контролю" до недавніх провокацій.

Так, Володимир Хомко, у своєму запитанні Дмитру Якимцю хотів пов’язати ситуацію із облиттям кислотою кандидата у депутати від "Свободи" Анни Іванової з командою "Громадського контролю". Однак міський голова не передбачив, що постраждала добре знайома із Дмитром Якимцем та його родиною.

Впевнено відповідав Дмитро Якимець і на запитання опонентів про свої доходи та вартість виборчої кампанії, назвавши конкретні підприємства та підприємців, які фінансово допомагають "Громадському контролю". Лідер "Громадського контролю" також спростував інформацію про вигадані цифри, які були витрачені на виборчу кампанію.

Міському голові Дмитро Якимець нагадав про корупційні скандали, які мали місце за час його каденції, його позицію під час Революції Гідності та про те, що влада міста почала "турбуватись" про рівнян лише перед виборами. Також Якимець запитав у Хомка чому рівняни мають повірити, що він зміниться і почне якісно виконувати свої повноваження після цих виборів Відповідь діючого мера була шокуючою: "А я й не збираюсь мінятися. Я буду таким, яким був всі часи".

Своїми враженнями від теледебатів поділився доктор політичних наук, професор Максим Гон: "Це були справжні теледебати, дискусію вели достойні суперники, які мають найбільші шанси на перемогу у виборах міського голови. Чітко було видно, що у нас з’явилось нове покоління політиків, які мають сучасні погляди на управління містом. Найбільш впевненим і підготовленим, на мою думку, був Дмитро Якимець. Він чітко аргументував свою позицію та ставив гострі запитання опонентам. Саме Якимця я вважаю переможцем теледебатів".

У традиційних теледебатах, які проводяться між кандидатами у Сполучених Штатах Америки, як правило переможець теледебатів вважається найімовірнішим переможцем виборів.

на правах реклами

Коментарі

а IP 194.44.69.114 то Сталь-М. От і начінається саме інтєрєсноє

Сайт якимецьких новин. Шо геть, йо.....нулись, Один заїкався, другий щось белькотів про те, як громадський контроль нас усіх нагромадить, та ще й типа переміг на виборах. Неуки місцеві, якщо не знаєте, як писати замовну статтю, то напишіть 42 шрифтом на усю сторінку - ЯКИМЕЦЬ НАШ МЕР. І не треба робити аналогії із теледебатами на виборчих перегонах у Сполучених штатах. Порівняли х..й з пальцем. Може так по народному вам буде зрозуміліше. Побачите, де буде ваш якимець після виборів.

Яка альтернатива? "Спочатку було слово..."
Він же говорити навіть не навчився.
З нього такий оратор, як з баби Насті балерина.
Цікавими були дебати між іншими двома опонентами.
Дуже добре, що вони відбулися.

Ось так - Якимець порвав дыдюгана та виробника ... Виробника з 50 працівниками - що працюе на всю Країну! Фейк що - мер! Фейк що - муляр! Відомий бізнесмен! Сталь -М! Сама крута хфирма в Рівному! Ну ка Сталь -М ! Покажи свої податки???

Якимець - поставив в позу всіх))) Так тримати!!! А дідусь взагалі ... Відстій(((( Шрек!

Смішно))) Як пограв хумло... Смішно))) Цей дідюган - обісрався! Барига!

Це чудо сарненське говорить тільки загальними словами, що треба міняти, новий підхід, нові люди. Вже Осуховського обрали- де він, в Києві і голосує разом з опоблоком проти коаліції.
Рівняни не дайте себе обдурити в черговий раз. Предвиборча компанія цього сарненського ді-джея побудована на обливанні брудом. оббрехуванні. дійшов до того ,що на радіо голосом Хомка агітують за свій "Громадський ...троль". А тепер задумайтесь як він буде розмовляти з простими рівнянами, якщо дозволяє собі таку ненависть до опонента.

- конвульсії останні Хумка)))) Цікаво та смішно! Заглотнутили ви - мої милі ... Ось і получили! Рівне та Хумко! Це - ГАНЬБА! Рівняни не лохи Хумла! Повірте! Хумлу - нуль!

Якщо відверто, то жоден з сьогоднішніх кандидатів негідний мерського крісла.!!!

Проект "Громадський контроль" - це мильна бульбашка. Як тільки Якимець хоча б кудись обереться - проект лопне, бо його дорого утримувати. Шкода тільки декількох порядних людей, які в тій команді дійсно є, бо він їм задурив голову.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.