Поляки передали рівненському підрозділу ДСНС аварійно-рятувальне обладнання

22 жовтня делегація із староства Радомщанського повіту Республіки Польща вручила рятувальникам 3-го державного пожежно-рятувального загону міста Рівне сучасне медичне та аварійно-рятувальне спорядження. Захід відбувся в світлиці Головного управління ДСНС України у Рівненській області за участю віце-старости повіту Роберта Закжевського, мера Рівного Володимира Хомка та керівництва Служби порятунку Рівненщини. Серед переданого обладнання, зокрема, пожежні каски та бойовий одяг рятувальника, бензоріз та аптечки з ліками для надання долікарської допомоги тощо.

Начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук щиро подякував польській делегації за допомогу та запевнив, що нове обладнання вже сьогодні буде передано безпосередньо в рятувальні підрозділи міста Рівне для покращення виконання співробітниками ДСНС завдань за призначенням.

«З польськими колегами ми тісно співпрацюємо вже багато років. Обмінюємося передовим досвідом у сфері реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації масштабних пожеж. Крім того, вогнеборці Республіки Польща вже неодноразово надавали для наших підрозділів сучасне аварійно-рятувальне обладнання європейського зразку, яке успішно застосовується рятувальниками Рівненщини під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних подій», - зазначив очільник Служби порятунку Рівненщини Сергій Крук.

Гості з Польщі відзначили, що їм надзвичайно приємно співпрацювати з рівненськими вогнеборцями і запевнили, що це не остання їхня допомога у зміцненні матеріально-технічної бази Рівненського гарнізону.В ході візиту польська делегація ознайомилася з умовами несення служби рятувальників, технікою та спорядженням вогнеборців, які вони щоденно використовують у роботі, дізналися про статистику та заходи, що вживаються українськими колегами для запобігання пожеж.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.