До Рівного привезуть "Щасливого"

31 жовтня у суботу, о 13.00 в Рівному у Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді  відбудеться презентація книги Вікторії Гранецької «Щасливий».

В основу книги лягла реальна історія з життя про порятунок маленького хлопчика, що народився важкохворим унаслідок резус-конфлікту. Прототипи головних героїв книги і надалі живуть у Вінниці – рідному місті автора.

Уперше книга була презентована у вересні 2015 року на ХХІІ Форумі видавців у Львові, де увійшла у ТОП-10 продажів на стенді видавництва «НОРА-ДРУК». Львівська презентація «Щасливого» відбулася за участі реального прототипа головної героїні книги.

Рукопис книги нагороджено спеціальною відзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2015» у почесній номінації «Гранд Романи», до участі в якій допускаються лише твори переможців попередніх років «Коронації слова».

25 % гонорару автора з продажу книг буде перераховано на лікування дитини, історія якої оповідається в романі. Таким чином кожен, хто купує «Щасливого», отримує не лише цікаву книгу для читання на дозвіллі, а й долучається до маленького благодійного проекту, спрямованого на порятунок дитячого життя.

Книга вийшла друком у незалежному видавництві української літератури «НОРА-ДРУК» (м. Київ), що відоме високою поліграфічною якістю своїх видань. Кожен примірник виготовлено на якісному книжковому папері, який знижує втому очей від читання. Папір екологічно чистий.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.