У день виборів на Рівненщині працює увесь особовий склад міліції

Для належного забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час проведення місцевих виборів на 374 територіальних виборчих комісіях і на 996 виборчих дільницях задіяні 1606 працівників органів внутрішніх справ Рівненщини.

В УМВС України в Рівненській області проведено низку підготовчих, комплексних і роз’яснювальних заходів для забезпечення належного проведення місцевих виборів. Налагоджена взаємодія та обмін інформацією із громадянською мережею ОПОРА, головами та членами територіальних виборчих комісій, органами місцевого самоврядування.

Після завезення бюлетенів кожну виборчу дільницю взято під охорону посиленим нарядом озброєних співробітників міліції.

— Додатково на охорону громадського порядку в день проведення виборів біля виборчих дільниць залучені 693 працівники Державної служби надзвичайних ситуацій, 25 – фіскальної служби, 15 — Державної прикордонної служби та майже тисяча членів громадських формувань, — повідомив начальник управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області Руслан Стрельбіцький. — Крім того, до патрулювання територій населених пунктів щодобово залучатиметься 300 працівників міліції та представників громадськості.

Увесь особовий склад міліції Рівненщини, як і в цілому по Україні, переведений на посилений варіант несення служби до 30 жовтня.

 

Про це повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.