"ОПОРА": серйозних порушень у день виборів на Рівненщині ще не зафіксовано

На Рівненщині в день виборів серйозних порушень ще не зафіксовано. Щоправда, є чимало випадків, коли передвиборчу агітацію так і не зняли. Однак це не масове явище, повідомили з громадянської марежі "ОПОРА".

- Нам надходить інформація про певні порушення, зокрема, про спроби підкупу виборців. Однак такі дані ще не мають підтвердження. Наразі на місця виїхали мобільні групи, аби перевірити, чи справді це так, - прокоментував координатор виборчих програм ГМ "ОПОРА" Анатолій Бондарчук.

Тим часом "найгарячішими точками" під час виборів на Рівненщині залишаються Корецький та Костопільський райони. Тож там громадські активісти будуть особливо ретельно стежити за перебігом виборчого процесу. 

«Найбільш «гарячими точками» на Рівненщині на цих місцевих виборах у Костополі та Корці. Так, у Корці апеляційний суд скасував реєстрацію кандидата, діючого міського голови Людимли Дмитку, але, незважаючи на, це комісія одним своїм рішенням скасувала, а іншим – знову зареєструвала. Цей включений до виборчого бюлетеню. Окрім того, за фактом прийняття такого рішення Корецької МВК, суд зобов’язав міцію розпочати досудове розслідуванн. У м. Костополі було порушено порядок прийому виборчих бюлетенів. Також було встановлено, що при реєстрації одного з кандидатів на посаду міського голови був порушений порядок реєстрації кандидата, зокрема, його зареєстрували без необхідних документів. Там тривають судові процеси, внаслідок яких можливло, що за рішення суду, цього кандидата буде знято з виборчих перегонів. Тому, якщо це відбудеться, то напруги не вдасться уникнути» - зазначив спостерігач ГМ "ОПОРА" Сергій Сабо.

  

Ключові слова: 

Коментарі

ці вибори суцільне порушення, такий бардак і балаган... чи може та опора сліпі? примак уже в ранці в брукліні завісав то там дійсно не має порушень))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.