ОПОРА: на Рівненщині виявили бюлетені з помилками, а на одній дільниці ведеться відеоспостереження

Станом на 11.30 год. Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала наступні порушення:

Невчасне відкриття окремих дільниць

Зокрема, до таких дільниць належить ДВК №560959, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 60, (приміщення консультативної поліклініки обласної дитячої лікарні, вестибюль), а також ДВК №560105, яка розташована у Рівненській обл., Гощанському р-н, смт. Гоща, вул. Радянська, 4, (школа, фойє). Причиною запізнення відкриття останньої дільниці стала значна кількість бюлетенів (8000 шт.), і , тому, члени ДВК не змогли швидко розподілити бюлетені між членами комісії.

Незаконне розміщення агітації

Незаконну агітацію у день виборчого голосування було зафіксовано на вул. Фабрична, Литовська, Пушкіна у місті Рівне. Зокрема, розміщено незаконну агітацію Аграрної партії України та Європейської партії.  У Рівненському р-ні, с. Корнин на вул. Центральній розміщено агітаційні матеріали партії «Воля» та «Громадянська позиція».

Бюлетені надруковано з помилкою

Бюлетені для голосування на посаду міського голови м. Дубно надруковані з помилкою. Зокрема, прізвища кандидатів на посаду мера зазначені не в алфавітному порядку.

Встановлення відеоспостереження

На ДВК №560969, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. вул.Остафова, 31. У корпусі №2 Рівненського державного гуманітарного університету члени виборчої комісії встановили камери навпроти виборчих скриньок.

У ДВК пояснили, що камери встановили з метою відстежування вкидання бюлетенів, зокрема, щоб бюлетені не вкидали пачками.

На думку Громадянської мережі ОПОРА, загрозою встановлення таких відеокамер є контроль перебігу голосування, у випадку, якщо проголосовані бюлетені будуть продемонстровані на камеру

Про це повідомили з ГМ "ОПОРА".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.