У Рівному вже проголосували 16% виборців і починаються серйозніші порушення

У Рівному починаються порушення під час виборчої кампанії. Про це повідомив директроо РОГО "КВУ" Олексій Горецький.

- Спостерігаються випадки, коли виборці приходять голосувати без паспорта, без якого на дільниці їм не можуть видати бюлетені, - каже Олексій Горецький. - Є факти, що по кілька осіб намагаються зайти у виборчі кабінки. Є окремі випадки, коли виборці, маючи рішення судів, не змогли проголосувати. Так, жінка, змінивши паспорт і прізвище через одруження, не змогла проголосувати. Зараз ця ситуація виправляється. А в селі Гільча, Здолбунівського району жінці відмовили в видачі бюлетеня, бо вона мала звернутися у переддень голосування. 

Щодо динаміки голосування, Олексій Горецький, зазначає, що станом на 12 годин у Рівному вже проголосувало 16% виборців, очікується явка не менше 50%.

- Вже почали фіксувати по області випадки, що видаються не ті бюлетені, які  мали б. Ці випадки стосуються різних рівнів виборів. За наявною інформацією, у селі в Володимирецькому районі видають бюлетені з прізвищами кандидатів не по їх округу. Є також такі повідомлення і по Гощанському районі. Щодо видачі бюлетенів не за паспортами, то такі випадки зафіксовані в Рівному та селі Новоселівка Млинівського району. Також у Млинівському районі був випадок, коли жінка хотіла проголосувати за свого чоловіка, який перебуває у зоні АТО, - додав Олексій Горецький.

Окрім того, за його словами у РІвному була спроба винесення бюлетеня за межі дільниці.

- Надійшло також повідомлення, що такі факти зафіксовані й на інших виборчих дільницях, зараз ця інформація перевіряється. Є теж дані про підвезення виборців на окремих виборчих дільницях. Наразі у нас немає ані підтвердження, ні спростування цієї інформації і ми поки що  це тримаємо на контролі. Не виключено, що ближче до 18 години такі випадки будуть частішати, - розповідає Олексій Горецький.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.