На Рівненщині у кабінці для голосування були заховані бюлетені

На ДВК №560897 (просп. Незалежності, 54, м. Острог, Рівненська обл.) у щілині полиці для заповнення бюлетеня членом виборчої комісії, при перевірці кабін для голосування, було виявлено 3 заповнених бюлетеня.Після фіксації цього факту, бюлетені були вилучені з щілини, опломбовані та сховані до сейфу. Щілину заклеїли скотчем.

На думку ОПОРИ, це може свідчити про можливу організацію «каруселі».

«Карусель» — метод фальсифікації виборів. Суть технології: один з виборців виносить з дільниці свій незаповнений бюлетень і віддає його старшому виконавцеві групи. Далі на цьому бюлетені ставиться позначка «за» потрібного кандидата і в такому вигляді бюлетень видається наступному з учасників «каруселі». Цей учасник прийшовши на дільницю ховає до кишені виданий чистий бюлетень, а в урну кидає бюлетень із відповідною позначкою. Незаповнений бюлетень після виходу з дільниці видається старшому по групі, і далі «карусель» прокручується необмежену кількість разів.

Ключові слова: 

Коментарі

Це не карусель. Спитайте в Корнійчука Олександра - він вар розкаже як люди на виборах на цій дільниці завжди помилково кидали бюлетені в ці щілини плуьаючи і думаючи, що це є урни для голосування. Не робіть з мухи слона.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.