У Рівному поки що проголосували лише 33% виборців

Станом на 16 годину в Рівному проголосувало 60 тисяч 771 виборців, що становить приблизно 33% від загальної кількості. Про це журналісту сайту "ВСЕ" повідомив член міської дільничої виборчої комісії Андрій Катеринчик.

- Поки що явка виборців не висока, але впродовж останніх двох годин ми спостерігаємо тенденцію до збільшення активності рівнян. Всього у Рівному зареєстровано 183 539 виборців, - зазначив Андрій Катеринчик.

Тим часом, директор Рівненської обласної громадської організації "Комітет виборців України" Олексій Горецький додав, що сьогодні очікується явка виборців більше 50%.

- На деяких виборчих дільницях вже спостерігається скупчення охочих проголосувати. Перший пік активності рівнян припав на 11-12 години. Також підвищення активності виборців очікується з 18 години і до закриття дільниць, тобто, до 20 години, - каже Олексій Горецький.

Нагадаємо, виборчі дільниці у день виборів працюють до 20 години. Сьогодні рівняни обирають депутатів міської та обласної рад, а також міського голову Рівного. Для того, щоб проголосувати з собою необхідно обов'язково мати паспорт громадянина України. 

Коментарі

Висновок один - риба гниє з голови. Всіх гнати в шияку. Нашу обласну Раду на чолі з Кирилловим "перебіщиком" і йому подібних, які за рік оббігали всі партії починаючи з партії регіонів, а опинилися в "солідарності" , вже давно вигнати треба.

Не густо, панове, не густо, і сумно за таку пасивність. Дістало всіх? Не виключено. Надто брудною і нав"язливою була передвиборча компанія. Виборець зрозумів, що до нього йдуть тільки напередодні виборів по голос, а після - тільки власні інтереси. Почитайте списки тих, хто отримав землю в Городищі. Де честь і совість? Прізвища людей, які здавалось чесні та порядні. Комі вірити, панове? Кому?????????? Хто ім дав право на це, зловживати владою, небідним людям? Коли в цій державі нарешті щось зміниться? І вони знову йдуть до "корита" від провладних партій, від "європейської" партії !!!! і т.д. От вам і явка виборців відповідна, от і довіра. Робіть висновки, якщо здатні хоч на це.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.