Якою може бути нова Рівнерада

 

Якщо дані екзит-полу на виборах депутатів до Рівненської міської ради, яке робили на замовлення телеканалу "Ритм", будуть наближені до офіційних результатів голосування. То нова Рівненська міська рада виглядатиме наступним чином в кількості депутатів від партій, які подолали 5-ти відсотковий бар'єр:

БПП "Солідарність" - 9

ВО "Свобода" - 8

ВО "Батьківщина" - 7

ВО "Самопоміч" - 5

"Радикальна партія О. Ляшка" - 5

ВО "Громадський контроль" - 4

Разом - 38 мандатів. Всього у новій Рівненській міській раді буде 42 депутати. Дані екзит-полу можуть мати похибку бульше 2 відсотків. Це означає, що "УКРОП", "Сила людей" чи "Громадянська позиція", котрі набирають близько 4 відсотків, у підсумку подолати виборчий бар'єр. Відповідно вони будуть мати по два депутати у Рівнераді.

Саме тому при обрахунку кількості ймовірних депутатських мандатів і розподілі "бонусних" відсотків було залишено 4 депутатських місця.

Нагадаємо, що опитування проводили на 30 із 106 виборчих дільниць. На кожній з них опитували по 50 респондентів. Тобто, всього було опитано 1500 рівнян, які взяли участь у голосуванні.

Ключові слова: 

Коментарі

А чому жоден сайт не подає інформації про результати голосуівання до обласної ради. Видно всім журналістам добре заплатили щоб мовчали поки не перепишуть всі протоколи для потрібного результат Кому там не вистачає пару сотень голосів для подолання 5-відсоткового барєру? Аграрній партії?

Якщо дані екзит-полу на виборах депутатів до Рівненської міської ради, яке робили на замовлення телеканалу "Ритм", будуть наближені до офіційних результатів голосування. То нова Рівненська міська рада виглядатиме наступним чином в кількості депутатів від партій, які подолали 5-ти відсотковий бар'єр:"" прочитайте речення і поставте правильно розділові знаки...

Це означає, що "УКРОП", "Сила людей" чи "Громадянська позиція", котрі набирають близько 4 відсотків, у підсумку подолати - це!!! виборчий бар'єр.

Виправіть речення!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.