Перші результати опрацьований протоколів: на виборах мера у Рівному лідирує Хомко і Якимець

Станом на 8 годину ранку до Рівненської міської територіальної виборчої комісії протоколи здали 48 ДВК, із них дані по 35 дільницях вже опрацьовані. Відтак, на виборах міського голови Рівного з результатом у 38,95% голосів на перше місце поки що виходить чинний мер Володимир Хомко, на другому - голова "Рівненського громадського контролю" Дмитро Якимець - 19,21% голосів рівнян. Про це журналісту сайту "ВСЕ" повідомив член міської територіальної виборчої комісії Андрій Катеринчик.

- Наразі, за даними опрацьованих 35 протоколів, за Володимира Хомка віддали свої голоси 8006 рівнян, що становить 38,95% від кількості рівнян, які голосували 25 жовтня. За Дмитра Якимця проголосували 3948 виборців - 19,21% відповідно. На третьому місці за кількістю голосів опинився кандидат від ВО "Свобода" Олексій Бучинський із результатом у 2280 голосів, що становить 11,09%. Далі з результатом у 1710 голосів, тобто 8,32%. опинився кандидат від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Олексій Муляренко. 4,89% голосів виборців набрав кандидат від "Сили людей" Зураб Кантарія, 4,85% - самовисуванець Вікторія Шинкаренко і 4;7% - кандидат від "Європейської партії" Олександр Лащук, - зазначив Андрій Катеринчик.

За його словами, протоколи продовжують надходити та опрацьовуватися. Вже 27 жовтня можна буде говорити про результати виборів.

Ключові слова: 

Коментарі

Лідирує Хомко! Не перекручуйте баснописці!

а великий голова обєднання співласників - мєнт в сандалях Гриша Зарічнюк скільки % набрав?

Лащук але ти чудік, навіщо з Осуховським посварився, і той тебе вигнав зі свободи.
а Бучинський хитрий, перечекав от і має третій результат, а колись в Бучинський був у помічниках у Лащука.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.