Доба виборів на Рівненщині пройшла без суттєвих порушень

За попередніми даними спостережень, день голосування на чергових місцевих виборах у Рівненській обласьі загалом пройшов без масових системних грубих порушень. Про це повідомив директор РОГО "КВУ" Олексій Горецький.

- Впродовж дня голосування 25 жовтня ситуація на виборчих дільницях Рівного була більш-менш спокійною. Однак були зафіксовані випадки, коли виборці намагалися винести бюлетені за межі дільниць. Зараз всю інформацію щодо цього перевіряють правоохоронці. Майже на всіх дільницях голосування завершилося о 20 годині, скупчення людей не спостерігалося. Хоча були зафіксовані поодинокі випадки, коли виборцям в Острозькому районі, які о 20 годині знаходилися на дільниці, не дали проголосувати, - каже Олексій Горецький.

Щодо підрахунку голосів і транспортування бюлетенів, то Олексій Горецький зазначив, що певні порушення були, але вони незначні і на результати виборів не впливають.

- На жаль, було зафіксовано низку випадків, коли члени ДВК їхали до ТВК із заготовленими протоколами, коли члени комісії заповнювали бланки протоколів, а не цифри. Таких випадків виявили багато. Те, що стосується порядку прийняття у виборчих комісіях, то є випадки, коли ТВК повертали протоколи на уточнення з різних причин. Зокрема, незапечатені протоколи з підрахунком голосів, виправлені дані тощо, - додає Олексій Горецький.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.