У Рівному відбудеться мафіозна вечірка - SKY-Мафія-Паті

Тренінговий центр «Лотос-Інвест» запрошує всіх бажаючих 28 жовтня взяти участь у мафіозній вечірці SKY-Мафія-Паті (турнірний варіант). 

Що це? - запитаєте Ви. Відповідь дуже проста: це задоволення від гри в Emotional Mafia, за яке ще й нараховуються турнірні бали. Ексклюзивна турнірна формула (максимально уніфікована) дозволяє досягти переможних лаврів як новачкам, так і мафіозним асам. В 2014 році організатори вже проводили схожий турнір, і серед призерів були учасники які приймали участь у грі вперше. 

В залік входитиме три гри. Призовий фонд: 
1 місце сертифікати на послуги Тренінгового Центру «Лотос-Інвест» -300грн. 
2 місце сертифікат на послуги Тренінгового Центру «Лотос-Інвест» -200грн. 
3 місце сертифікат на послуги Тренінгового Центру «Лотос-Інвест» -100грн. 

Передбачені цінні партнерські призи за найяскравіші емоційні ролі гравців-учасників турніру, зокрема квитки в кіно.

Вхід по дрес-коду у червоно-чорних тонах мафіозного стилю. Мотивація – несподівані оригінальні призи за найкращий жіночий та найкращий чоловічий дрес-код. Тому приготуйте мафіозні наряди, тим паче, що фотограф зафіксує на довго найприємніші моменти цього вечора. 

Реєстраційний внесок 135 грн. Для постійних членів нашого клубу – 100 грн., при оплаті внеску після 27.10.2015 вартість участі становитиме 135 грн. 

*- якщо Ви здійснили оплату внеску, але з поважних причин (хвороба, термінове відрядження, інші форс-мажорні обставини), або повідомили нас про Вашу відсутність на вечірці за 24 години до початку заходу: ми повернемо Вам всі сплачені Вами кошти. Якщо Ви сплатили за участь у вечірці, і не з’явились на неї без поважних причин, або повідомили нас пізніше ніж за 24 години , ми повертаємо Вам 50% сплачених коштів. Просимо віднестись до такої умови з розумінням, бо все що ми робимо, спрямоване на те, щоб наші з Вами відносини були довготривалими, взаємовигідними та приємними. 

Місце проведення: SkyBar Manhattan 
 за адресою вул. Соборна 112, 11 поверх. 
Дата проведення: 28.10.2015, початок о 19-00, офіційне відкриття турніру о 19-30 

Обов’язкова попередня реєстрація на участь в SKY-МАФІЯ-ПАТІ за тел. (067)3621131

на правах реклами

Ключові слова: