Рівнянин здобув золото на чемпіонаті України

З 22 по 25 жовтня в м. Харків проходив чемпіонат України з плавання серед юніорів, участь в якому взяли понад 340 українських плавців. Команда Рівненської області посіла 6 загальнокомандне місце.

 Найкраще виступив в складі нашої команди Денис Мартинюк. Він виступав на своїх традиційних дистанціях 200 м батерфляй, 200 м на спині та 400 м комплексне плавання де здобув 3 золота.

Срібними призерами чемпіонату стали Цимбалюк Ілля 200 м брас, Бебешко Максим 400 м комплексне плавання, Хом`яков Ілля 200 м вільний стиль, Астаф`єв Олексій 1500 м вільний стиль і Мігаль Анастасія 50 м на спині.

Бронзові нагороди здобули: Астаф`єв Олексій 200 м на спині, Мігаль Анастасія 100 м на спині та естафета 4 по 100 м комбінована- чоловіки  у складі: Астаф`єв Олексій, Цимбалюк Ілля, Мартинюк Денис, Хом`яков Ілля.

Щира подяка тренерам команди Рівненської області, які підготували чемпіона та призерів чемпіонатів України: Волошиній Світлані, Бесарабчик Світлані, Байдан Тарасу та Вікторії, Потичко Андрію та Майструку Миколі

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.