У Рівному розкажуть, як пройшли місцеві вибори

 27 жовтня о 11.00 у конференц-залі готелю «МИР» (м. Рівне, вул. Міцкевича, 32) відбудеться прес-конференція Рівненського представництва Громадянської мережі ОПОРА на тему «Підсумки місцевих виборів-2015 на Рівненщині крізь призму загальнонаціональних тенденцій». Участь у прес-конференції візьмуть представники правоохоронних органів та представники територіальних виборчих комісій.

На прес-конференції спостерігачі ОПОРИ розкажуть про підсумки моніторингу дня голосування в Рівненській області, зокрема, розкажуть про загальнонаціональні та місцеві тенденціях виборчого процесу, виявлених спостерігачами ОПОРИ порушеннях, розкажуть про перебіг дня голосування на «гарячих точках» Рівненщини – виборах міських голів Костополя та Корця.

Працівники силових структур повідомлять зафіксовані порушення у день голосування та перебіг їх розслідування, представники територіальних виборчих комісій про те, як була організована робота ДВК, як тривав підрахунок голосів та як проходив процес передачі виборчої документації з ДВК до відповідних територіальних виборчих комісій.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Важко взалі сказати, кому потрібен був цей закон. Наявність в списку двох прізвищ плутала виборців. Де отримуався шанс пройти? Там де більше виборців не прийшли на вибори, або там, де проживала відносно невелика кількість, мало відомі округи, де конкретних кадидатів було менше - голосували за партію. Результат старі нові обличчя. Тому дуже сумнівний якісний склад нової влади. А тих, кого справді хотіли бачити виборці, розчинилися між лідерами та партійною квотою (на окрузі не проходив жоден кандитат - люди залишилися без предмтавника у владі). А ще в силу "партійної квоти" по суті однопартійці ставали запеклими конкурентами один одному. Чи ж зміцнить це партії влади.
Чому наступаємо на ті ж граблі? Бо владою вони намертво прибиті. А мудріші просто не беруть участь у цьому шабаші.

Це такий недолугий новий Закон про вибори. Не зовсім правильний підхід, дістали з тими партіями. Лідери партії ставлять себе першими, а за особистіть тут не завжди вийде переможець. Тобто мають нас за сліпих кошенят, голосуй за партію і все!

В котре обдурили людей. Голосували за людину на окрузі (відповідно за партію), Однак, хоча вона виборола на окрузі ПЕРШЕ місце в обласну/міську раду не проходить, бо в "перших" по списку партій уже "вписані" колишні регіонали -Благодир, В.Бойко.. Це що? Знову ДЕРЖАВНА БРЕХНЯ! Всі на майдан!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.