Результати 90% опрацьованих протоколів: у Рівному в другому турі за крісло мера боротимуться Хомко і Якимець

Станом на 9 годину ранку 27 жовтня міська територіальна виборча комісія опрацювала протоколи 96 ДВК із 106, які діяли в Рівному. Відтак, на виборах міського голови Рівного з результатом у 38,93% голосів на перше місце поки що виходить чинний мер Володимир Хомко, на другому - голова "Рівненського громадського контролю" Дмитро Якимець - 18,59% голосів рівнян. Про це журналісту сайту "ВСЕ" повідомив член міської територіальної виборчої комісії Андрій Катеринчик.

- Наразі, за даними опрацьованих 96 протоколів, за Володимира Хомка віддали свої голоси 27 468 рівнян, що становить 38,93%. За Дмитра Якимця проголосували 13 121 виборців - 18,59% відповідно. На третьому місці опинився кандидат від ВО "Свобода" Олексій Бучинський із результатом у 11,04%. Далі з результатом у  8,51%. опинився кандидат від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Олексій Муляренко. 4,91% голосів виборців набрав кандидат від "Сили людей" Зураб Кантарія, 4,89% - самовисуванець Вікторія Шинкаренко і 4;54% - кандидат від "Європейської партії" Олександр Лащук, - зазначив Андрій Катеринчик.

За його словами, наразі ТВК опрацьовує решту протоколів. А вже до кінця дня 27 жовтня можна буде говорити про результати виборів.

Другий тур виборів міського голови має відбутися за три тижні - 15 листопада.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.