Рівненський соціолог розповів про подружжя депутатів та "технічний проект" Хомка

Керівник соціологічної групи "Вибір" Роман Микитюк назвав ВО "Громадський контроль" технологічним проектом Володимира Хомка. Про це з іронією він написав на своїй сторінці у "Фейсбуку".

Справа у тому, що стало відомо, хто, швидше за все, стане депутатами Рівненської міської ради від ВО "Громадський контроль" Дмитра Якимця, котрий вважається основним конкурентом Хомка на мерських виборах та найімовірніше боротиметься з ним за крісло міського голови у другому турі виборів 15 листопада.

За попередніми даними, депутатами "Громадського контролю" стають Святослав Євтушенко (депутат із промерської більшості), Любов Романюк (на минулих виборах балатувалась від мерської партії "Всеукраїнський патріотичний союз") та Тетяна Чубай (дружина Олександра Чубая, депутата з промерської більшості від партії "Всеукраїнський патріотичний союз", котрий знову обраний депутатом міськради від БПП "Солідарність").

«Святослав Євтушенко (відомо хто), Любов Романюк (на попередніх виборах йшла від ВПС), Тетяна Чубай (дружина Олександра Чубая) - депутати від Громадського Контролю. Ви не могли відразу нам сказати, що Громадський Контроль - технологічний проект Хомка. А то почали організовувати між собою сварки, чорнухи тощо. Звичайно дякуємо за видовище», – написав на своїй сторінці у "Фейсбуку" Роман Микитюк.

Коментарі

Повністю погоджуюсь з автором: Якимець - технічний кандидат Хомка. Всю передвиборчу агітацію Якимця проплачував Хомко. Вже є відеодокази цього, яки незабаром будуть викладені в мережі і після цього будуть скасовані вибори міського голови в Рівному та призначені нові, а Хомко та Якимець притягнуті до кр. відповідальності.

І знову нема з кого вибирати. Як завжди

Все одно Хомко стане мером. Якимець, не дивлячись на кучу грошей, які він викинув на вибори - пішак у порівнянні з Хомком

не голосуйте за якима не буде толку з нього,в нас нічого не зробив і у вас не зробить

Звичайно! Так віртуозно та з таким невинним виразом морди обличчя, як у Хомка, красти треба вчитись ой як довго!

Якимцю далеко до Хомка братися, що б не писали тут проЯкимцеві боти.

Ще й підмахував Муляренко... Памятаєте його бігборд, на якому підказував рівнянам головних конкурентів - Хомка і Якимця

Щоб не був Хомко хитрожопим треба обрати Якимця

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.