В Рівненську облраду намагаються "протягнути" "Аграрну партію" і "Опозиційний блок"?

Аграрна партія та екс-регіонали намагаються на рівні ТВК подолати 5 відсотковий бар’єр. Про це йдеться у заяві прес-служба Рівненської політичної партії "Конкретних справ".

"Ми, представники політичної партії «Конкретних справ», висловлюємо стурбованість результатами роботи дільничних та територіальних виборчих комісій на чергових виборах до органів самоврядування Рівненщини. Останні декілька десятків годин ми спостерігаємо за тим, як безвідповідально, а часом і злочинно-недбало члени комісій виконують свої обов’язки, ставлячи під загрозу своїми діями достовірність результатів волевиявлення громадян.

Зважаючи на зростання кількості повідомлень про неправомірні дії членів комісій Рівненщини з метою допомогти окремим політичним силам подолати 5% бар’єр, ми звертаємо до усіх учасників виборчого процесу з вимогою суворо дотримуватися вимог чинного законодавства. Особливе занепокоєння викликають факти неналежного відображення результатів голосування членами територіальних комісій під час їх введення до інформаційно-аналітичної системи  "Місцеві вибори 2015". Свідомо допускаючи помилки під час внесення даних, члени комісій, по суті, здійснюють фальсифікацію результатів волевиявлення громадян, що є кримінальним правопорушенням. Відтак, ми закликаємо учасників виборчого процесу не повторювати помилок минулого та свідомо, а головне професійно відноситися до покладених обов’язків". – йдеться у повідомленні.

Окрім того у прес-службі Рівненської політичної партії "Конкретних справ" сайту "ВСЕ" повідомили, що йдеться про можливе підтасовування результатів виборів на користь партій "Опозиційний блок" та "Аграрна партія". За їх інформацією, аграрії та екс-регіонали намагаються на рівні ТВК чинити неправомірні дії з метою добрати відсотків, аби подолати 5 відсотковий бар’єр.

– Досвід минулих місцевих виборів показав, що основна маса фальсифікацій здійснюється якраз на рівні підведення підсумків голосування та встановлення результатів виборів, – сказав юрист партії "Конкретні справи" Андрій Ананьєв – Одна з найпопулярніших схем маніпуляцій, можливих на даному етапі,  перерахунок голосів під час якого завищують необхідні показники та свідоме внесення недостовірних даних до інформаційно-аналітичної системи  "Місцеві вибори 2015". Таким чином ЦВК, на основі отриманих недостовірних даних приймає певні рішення про остаточний результат голосування. Це робиться в розрахунку на те, що факти фальсифікацій будуть виявлені не одразу і це дає простір для нечесних політичних сил для здійснення подальших дій з легалізації неправомірних результатів, наприклад, через суд. Хочу зазначити, що такі дії є повністю протизаконними, а особи які їх здійснюють підпадають під кримінальну відповідальність.

Коментарі

Якщо аграрна чи опоблок не пройде то додаткові місця отримають не лише Конкретні справи а й Батьківщина, радикали та Свобода тому не треба переводити цю новину в протистояння конкретних та аграріїв. Є й інші зацікавлені

Партія конкретних справ чинить тиск на членів ТВК, намагаючить зменшити кількість партій, які проходять до обласної ради. В позитивному для них випадку Опоблок і Аграрна партія не попадуть в облраду, а Конкретні отримають при перерозподілі 1-2 додаткових мандата.

Цікава заява партії "Конкретних справ". Напевно сімї Кривко не вистачає голосів щоб бути всім разом в облраді. Пошируючи таку заяву . Таким чином ніби вплинути на членів комісії. Опблок і так не пройде. А сімя Кривко????

Сейчас нужно немножко потерпеть. К Рождеству укроармия разбежится по домам, а государство Украина исчезнет как фирма-однодневка, чтобы не платить по долгам. Тогда нужно становить границу путем референдума и все буде в порядке. Вместе мы станем еще сильнее. Аминь!

Знаю кого та як !!!! Це якась порнуха. Чі маразма підстаркувата

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.