15 листопада рівняни обиратимуть мера між Хомком і Якимцем

Територіальна виборча комісія опрацювала протоколи усіх 106 дільниць Рівного. За їх даними, чинний міський голова Володимир Хомко набрав 38,86% голосів. На другому місці опинився кандидат від ВО "Громадський контроль" Дмитро Якимець із результатом 18,52%. Саме вони і боротимуться за крісло мера у другому турі виборів, що відбудеться 15 листопада.

Як повідомив член ТВК Андрій Катеринчик, наразі опрацювали протоколи з усіх 106 дільниць Рівного, проте продовжують перевіряти і звіряти дані. 

- На третьому місці опинився кандидат від ВО "Свобода" Олексій Бучинський із результатом у 11,08%. Далі з результатом у  8,5% опинився кандидат від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Олексій Муляренко. 5,06% голосів виборців набрав кандидат від "Сили людей" Зураб Кантарія, 4,96% - самовисуванець Віта Шинкаренко, 4;49% - кандидат від "Європейської партії" Олександр Лащук, самовисуванець Олег Ляшко отримав прихильність 3,35% виборців, кандидат від "Громадянської позиції" Григорій Зарічнюк набрав 3,04%, активістка Юлія Герасимюк - 1,38% і пенсіонер Василь Цинко - 0,75% голосів, - зазначив Андрій Катеринчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Остаточні результати: до Рівнеради проходить 7 партій

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.