Подаруйте своєму улюбленцю справжній рай для чотирилапих

Щоб доставити собі задоволення в повсякденному житті - Ми робимо зачіску, щоб створити чудовий настрій собі, чотирилапим друзям і всім оточуючим – робимо зачіску своїм вихованцям.

Модні тенденції стрижок собак дуже мінливі. Це творчість, постійний пошук і робота для справжніх професіоналів. Яскрава індивідуальність кожної породи, помножена на фантазію досвідчених майстрів салону, дозволяє створити оригінальні і зворушливі образи, які нікого не залишають байдужими.

Популярні стрижки собак породи йорк в руках досвідчених салонних майстрів з вимушено необхідної процедури перетворилися на справжню лабораторію оригінальних тенденцій і модних експериментів.

Традиційний тримінг собак, особливо жорсткошерстих порід, можна вдало доповнити стрижкою, не тільки для оформлення шерсті у важкодоступних місцях, а й з метою підкреслити оригінальність кожної породи.

Стрижка пуделя вже звично припускає необмежені можливості для експерименту.Все як у людей, і навіть цікавіше - можна створити класичний імідж, а можна і по хуліганити.Будь-яка стрижка в руках хорошого майстра здатна підкреслити характер собаки і створити певний настрій у всіх учасників цього живого ланцюжка, включаючи доброзичливих і численних глядачів на вулицях.

Світ стрижок собак та інших вихованців приносить масу задоволення і позитивних емоцій всім учасникам і глядачам цієї захоплюючої дії.Крім того, регулярні стрижки допомагають контролювати здоров'я собак, завдяки регулярному огляду і ретельному гігієнічному догляду.Стрижки можуть не тільки вирішити будь-які проблеми догляду та гігієни, а й продемонструвати любов і турботу господарів до своїх вихованців.Чим більше любові, тим краще стрижка.Не потрібно забувати, що складна модна стрижка вимагає не тільки правильного вибору майстра і чималих витрат, а й регулярного, іноді досить непростого, догляду.

Основний принцип роботи салону - культура спілкування, ставлення до тварин і пропонованих послуг.Будь-яка модна примха знайде своє втілення за допомогою професіоналізму та фантазії грумерів салону.

У салоні краси «Собачий рай» Ви отримаєте максимальний комфорт в обслуговуванні і можливість гідно оцінити новітні тенденції в світі моди, завдяки високому професіоналізму майстрів салону і чуйному ставленню до маленьких клієнтів і все це за доступними цінами.

Залишаючи салон, Ви і ваш маленький улюбленець будете перебувати в чудовому настрої, відчувати себе легко і впевнено, адже основна мета - доставити задоволення Вам і Вашому вихованцеві.Вам обов'язково захочеться повернутися в «Собачий рай» і ще раз зануритися в теплу та дружню атмосферу, що панує в салоні.

Адреса: вул. Гетьмана Мазепи, 12/4.

Контактний номер телефону: 096 57 88 931

на правах реклами