У Рівному учасники АТО вшанували героїв Другої Світової війни

Сьогодні, у військових частинах оперативного командування «Захід» за участю військовослужбовців всіх категорій відбулась низка заходів з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення України від фашистських окупантів. 

За участю начальників управлінь, родів військ та служб управління ОК  відбулось урочисте покладання квітів до меморіальної дошки на честь  70-ти річчя 13 загальновійськової армії, яка знаходиться на території військової частини. Музичне забезпечення здійснював військовий оркестр, який виконав музичну композицію «Степом, степом» та «Державний гімн України».

Військовослужбовці Збройних Сил України також взяли участь в загальноміських заходах з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення України від фашистських окупантів, які відбулися Алеї Героїв військового меморіалу кладовища «Дубенське».

В покладанні квітів по могил героїв Другої Світової війни взяли участь учасники бойових дій, які брали участь в Антитерористичній операції та території Донецької і Луганської областей.

Як зазначила заступник командира однієї із військових частин Рівненського гарнізону майор Наталія Тарадайко ми сприймаємо 28 жовтня, як День пам’яті кожного хто поклав свою голову за українську землю в часи Другої Світової війни.

- Сьогодні в Україні знову війна і ми, як наші діди-прадіди обов’язково здолаємо всіх ворогів заради майбутнього нашої Батьківщини,- додала учасник АТО майор Наталія Тарадайко.

Про це повідомили в ОК "Північ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.