На Рівненщині відбулись змагання з пішохідного туризму

У  лісовому масиві поблизу селища Оржів Рівненського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено відкриті змагання з пішохідного туризму «Осінні стежки 2015».

– Незважаючи на несприятливі погодні умови, у змаганнях взяли участь біля 200 учнів, які представляли команди гуртків обласної станції юних туристів та команди з Корецького, Рокитнівського, Рівненського, Млинівського, Дубенського, Здолбунівського районів, з міст Рівного і Дубно, – розповідає директор комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Василь Григор.

Змагання проводилися на дистанціях «Туристська смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування» серед учнів молодшої та старшої вікової групи .

Переможцями змагань на дистанції «Туристська смуга перешкод» стали Друзь Ольга, Якименко Любов, Ревут Петро із селища Оржів, які представляли команду Рівненської обласної станції юних туристів та Кішик Володимир з Дубенського району, член команди Дубенської районної станції юних туристів.

Переможцями змагань на дистанції «Спортивне орієнтування» стали Мартинюк Лілія з команди Корецького району, Лукашук Вікторія з команди Здолбунівського району, Баюка Олександр з команди Рокитнівського району та Грицик Денис із селища Оржів, член команди Рівненської обласної станції юних туристів.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.