У Рівному кандидати у патрульну поліцію наступного тижня проходитимуть тестування

Упродовж трьох тижнів із 6 до 27 жовтня у Рівному тривав набір претендентів до нової патрульної поліції. Тих, хто пройде перевірку за результатами достовірності анкетних даних, наступного тижня чекає тестування.
За підсумками набору у Рівному зареєстровано 5076 заявок: у пункті прийому особисто анкети подали 2093 особи,  онлайн — 2983, із яких: 2365 — рівняни, 2068 — мешканці Рівненщини, 643 — з інших областей.
Після проведення перевірки достовірності поданих анкетних даних серед претендентів МВС України формуватиме списки груп для перевірки загального рівня знань. Усім учасникам тестування за день-два на електронну пошту та у телефонному режимі повідомлятимуть про дату, час і місце проведення (вестиметься запис усіх розмов). За його результатами здійснюватиметься подальший відбір кандидатів, яких направлятимуть для проходження медкомісії. У разі придатності до служби у лавах патрульної поліції, у майбутніх поліцейських перевірятимуть рівень фізичної підготовки. Ті, хто успішно пройде цей етап, допускатимуться до психодіагностичного тесту. Останній етап відбору — співбесіда.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.