З Рівненщини в зону АТО відправили протитанкові гармати

Близько десяти відновлених 100­-міліметрових протитанкових гармат МТ­12 «Рапіра» Центральна артилерійська база озброєння, що на Рівненщині, передала до військових частин і підрозділів Збройних Сил України.

Військові ремонтники полагодили ці артилерійські системи в найкоротші терміни та провели відповідні випробування бойовою стрільбою, аби пересвідчитися у безвідмовності гармат. Після цього їх повантажили на платформи і відправили до визначених військових частин. Командування Центральної артилерійської бази озброєння переконане, що «Рапіри» значно посилять обороноздатність протитанкових підрозділів та дозволять виконувати більший спектр бойових завдань. 

Намагаємося робити так, щоб техніка в цехах не затримувалася, а кожна відновлена одиниця відповідала визначеним стандартам. Визначально, що до ремонту цих гармат-­гаубиць були залучені штатні розрахунки. Вони навчилися обслуговувати «Рапіри», і зможуть робити дрібний ремонт навіть у польових умовах, -­ зазначив командир частини полковник Олександр Сварицевич.

Тим часом у цехах Центральної артилерійської бази озброєння триває ремонт 152-­міліметрових гармат­-гаубиць Д­20. Нагадаємо, що це буксирувана артилерійська система з ручним заряджанням.

Повідомляє підполковник Олександр ГАЙН

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.