Нардеп Суслова звинуватила рівненську залізницю в видобутку бурштину

Нардеп  Ірина Суслова звинуватила рівненську залізницю в видобутку бурштину. Про це вони пише на власному Facebook:

- На Рівненщині підрозділ «Укрзалізниці», на чолі з в.о. начальника ДП «Управління промислових підприємств Держадміністрації залізничного транспорту» (УПП ПЗ) Я.В.Жмурком, незаконно видобуває бурштин-сирець. За моїм зверненням Сарненське РВ УМВС України в Рівненський обл. вже проводить слідчі дії. Але я переконана, що без нашого тиску і контролю це знову «загубиться» на полицях правоохоронців.

Нагадаю, що до згаданої структури адміністрації залізничного транспорту належить 20 підприємств, у тому числі 18 кар’єрів, де видобувають щебінь. Разом з тим, практично всі підприємства господарською діяльністю зараз не займаються. Натомість пан Жмурко зосередився на роботі Клесівського кар’єроуправління. Тобто за його вказівкою з усіх інших підприємств сюди перекинули техніку і проводяться розкривні роботи, оскільки під верхнім шаром піску тут знаходяться значні поклади бурштину.
Хочу нагадати пану Жмурку про ч.2 ст.240 Кримінального кодексу України («Порушення правил охорони або використання надр»). У разі підтвердження факту незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення, пану Жмурку загрожує штраф від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.
Обіцяю робити все, що залежить від мене, аби цей керівник був покараний у разі підтвердження фактів. Адже безкарність одних чиновників породжує нові злочини інших.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.