У Рівному силовим методом викидають родину із житла

Скандал, пов'язаний із виселенням родини Наумчуків із власного будинку, що розташований за адресою: Мірющенка, 32,  продовжується. Історія цієї сім’ї розпочалася з того, що ще у 2007 році вони взяли кредит у банку, але оскільки за рік по тому долар раптово подорожчав, сума для  сім’ї стала непідйомною.  Банк звернувся до суду. Доки справа розглядалася у судах, кажуть Наумчуки, виконавча служба повідомила, що вони повинні звільнити своє помешкання, бо, мовляв, будинок уже проданий. Новий так званий власник виселяє людей силовим методом: б’ють вікна, ламають паркани та  вхідні двері.

Тепер вже колишня власниця будинку Валентина Наумчук дивується, як можливо було продати будинок на торгах, ще й за таку мізерну суму, і не повідомити їх? Каже, що будинок продали за двадцять тисяч доларів і навіть не вирахували їх із суми кредитного боргу. Жінка обурюються, адже, каже, що якби знала – сама  його викупила б. За її словами, відповідно до закону, родина має першочергове право викупу, а її про це навіть не повідомляли.

Представники нового власника виламують двері...

​Вибивають шибки...

Новим власником будинку став Анатолій Пелипака, який у будинку не з'являється. Він найняв собі представника Олександра Береговця, якого там-таки і прописав.  І тепер на законних підставах пердставник поселився у літній кухні та виганяє  мешканців будинку та журналістів, мовляв, це його приватна власність, і він забороняє здійснювати відео- та фотофіксацію, не забуваючи при цьому фотографувати журналістів.

Олександр Береговець вимагає покинути приватну власність

Варто нагадати, що два тижні тому під головуванням цієї особи на журналістів телеканалу "Рівне-1" напали чоловіки спортивної зовнішності, особи яких уже встановили правоохоронці.

Щоденні скандали, виганяння з власного дому, биття вікон, виламування дверей, - родина Наумчуків у відчаї. Попри те, що суди тривають, будинок уже проданий, втім іти їм нікуди. Кажуть, боронитимуть своє єдине житло до останнього. 

Коментарі

Схеми Януковича потрібно припиняти. Скоро усіх так само будуть виселяти, якщо не зможете платити по комунальним послугам. Тоді Вам скажуть, що треба було передбачити, що буде майдан, війна. до речі курс долара був 10 років стабільним 4.76-5.05. Банки в першу чергу повинні були розуміти , що гривня може девальвувати і не видавати кредити в іноземній валюті людям, які не мають доходи в іноземній валюті.

Взяв кредит - плати. Ніхто не примушував. Звичайно, свої гроші віддавати не хочеться

Ну тут як сказати..Ось я брав кредит на машину пропонували в доларах процент менш і так далі але я взяв в гривнях під вищі проценти БО ЗГАДАВ як з 2 до 5 ти.Питання нах.було брати в баксах???Для економої???То хто винен!!!

судячи з твоїх висловлювань ти і є ДИБІЛ

Боже, це яким треба бути дибілом щоб заставити свою хату на бізнес під доларовий кредит. А потім дітей приводять, майдани, сектори. А філософія проста- взяв, будеш віддавати. Якщо не гроші, то хату.

Друзі, треба всім миром допомогти відстояти права цієї сім'ї!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.