На Рівненщині суд повернув 180 тисяч РДА

Львівським апеляційним господарським судом скасовано рішення суду першої інстанції та задоволено позов прокуратури Рівненщини про визнання недійсним договору на виконання робіт на суму 180 тис грн та повернення цих коштів управлінню освіти, молоді та спорту Володимирецької районної державної адміністрації Рівненської області.

Таку суму вказане управління сплатило львівській фірмі за здійснення проектних робіт щодо заміни вікон у школах району.

Однак, вивчивши стан законності при використанні бюджетних коштів у сфері освіти, працівники прокуратури встановили, що договір на виконання робіт укладено управлінням за відсутності відповідних бюджетних призначень та асигнувань, що згідно із діючим законодавством унеможливлює взяття таких бюджетних зобов’язань.

З метою захисту інтересів держави та повернення коштів до місцевого бюджету прокуратура Рівненської області звернулася до господарського суду Львівської області з позовом про визнання недійсним вказаного договору та повернення коштів до бюджету.

Проте судом у задоволені позовних вимог прокуратури було відмовлено.

Не погоджуючись із таким рішенням, прокуратура Рівненської області оскаржила його в апеляційному порядку.

У результаті Львівський апеляційний господарський суд визнав обґрунтованими доводи прокуратури області, а відтак скасував незаконне рішення суду І інстанції та ухвалив нове рішення, яким повністю задовольнив вимоги прокурора, повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.