Гравці та тренер рівненського "Вереса" просять допомоги

Гравці Народного Клубу "Верес" Рівне Олег Шутов, Андрій Рябой, Микола Жовтюк, Ігор Носарєв, а також головний тренер Олег Лутков підготували відеозвернення до вболівальників, які все ще вагаються, долучатися до великої "вересівської" родини чи ні. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ" з посиланням на інформаційну службу НК "Верес".

– Бути капітаном успішної команди – подарунок долі. Бути капітаном, яка лише стає на ноги – це робота. Нам стільки всього щодня потрібно, що ми щоразу вдивляємося в трибуни – чи Ви нас не залишили. Футбол – це не політика. – каже капітан команди НК "Верес" Микола Жовтюк. - Тут не обманюють. Тут усе перед Вами, на полі як на долоні. Підтримайте нас, підтримайте наші перемоги. Повірте, кожен Ваш внесок – важливий.

Просить підтримати команду і її головний тренер Олег Лутков. У своєму зверненні наставник червоно-чорної команди розповів на що потрібні гроші.

- Приходить час, коли ти просто зобов’язаний зробити крок, прийняти рішення, взяти на себе відповідальність. Ми з Вами відродили футбольний клуб «Верес». Він став народним. – говорить головний тренер НК «Верес» Олег Лутков. - Футбол – це не лише майстерність і стратегія. Це екіпіровка, поїздки, ліки і лікування травм. Ніби – дрібниці. А насправді – надважливі  речі. Щоб іти далі – потрібні гроші. Ваші сто гривень – це вкладення в розвиток клубу. Приєднуйся, фінансуй, підтримуй своє.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.