У Рівному полісменами хочуть стати учасники АТО, підприємці, студенти і багатодітні мами

Учасники АТО та демобілізовані, діючі міліціонери, підприємці, студенти, безробітні та багатодітні мами - 5076 охочих подали свої документи на службу до нової патрульної поліції. Як повідомила начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області Інна Березовська, нині документи претендентів опрацьовуються, і тих, хто пройде перевірку за результатами достовірності анкетних даних, наступного тижня чекає тестування.

- Після проведення перевірки  МВС України формуватиме списки груп для перевірки загального рівня знань. Усім учасникам тестування за день-два на електронну пошту та у телефонному режимі повідомлятимуть про дату, час і місце його проведення (вестиметься запис усіх розмов). За цими результатами здійснюватиметься подальший відбір кандидатів, яких направлятимуть на проходження медкомісії. У разі придатності до служби у лавах патрульної поліції, у майбутніх поліцейських перевірятимуть рівень фізичної підготовки. Ті, хто успішно пройде цей етап, допускатимуться до психодіагностичного тесту. Останній етап відбору — співбесіда. У результаті буде відібрано 200 осіб, які потраплять у патрульну службу і вже в лютому вийдуть працювати на вулицях Рівного. Серед охочих служити в поліції 2365 — рівняни, 2068 — мешканці Рівненщини, 643 — жителі інших регіонів. З них чоловіки становлять 65,4%, жінки - 44,6%. Також 56,4% претендентів мають вищу освіту, - каже Інна Березовська. 

А нині МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у Рівному. Документи можна подати до 22 листопада 2015 року.

Нагадаємо, набір у полісмени тривав у Рівному з 6 по 27 жовтня. Впродовж трьох тижнів кандидати на службу в підрозділі патрульної поліції мали змогу подати свої документи в пункті прийому анкет або ж через інтернет. Тим часом, вже з 7 листопада у Рівному мають ліквідувати міліцію, тож всі працівники УМВС України в Рівненській області будуть фактично виведені зі штату, та, швидше за все, до того, як розпочнуть працювати поліцейські, міліціонери все ж таки виконуватимуть обов'язки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.