У Рівному створили мобільний додаток “Підвези іншого”

Додаток для мобільного телефону, який допоможе рівнянам безкоштовно та безпечно пересуватися по Рівному автостопом, створили учасники громадської ініціативи “Підвези іншого”.

Як повідомила ініціатор проекту журналістка Анна Махно, додаток «Підвези іншого» - це, перш за все, фіксація контактів: хто, де, коли і з ким із водіїв та пасажирів сконтактував і де вони попрощалися.

- Також у додатку є функція «SOS», яка дозволяє зберегти детально маршрут, для убезпечення від непрогнозованих ситуацій, яких побоються деякі рівняни. Простіше кажучи, дані попутників та маршрут будуть зберігатися, і ту людину буде дуже легко знайти. Окрім всього іншого можна буде оцінювати водія та пасажира. Тобто, створюватиметься своєрідний рейтинг, аби на майбутнє знати, з ким будеш мати справу. Зараз ми тестуємо програму. Адже додаток розроблений так, аби він працював на різних телефонах. По завершенню тестування викладемо посилання для безкоштовного скачування та користування додатком, - розповіла Анна Махно.

Нагадаємо, ініціатива “Підвези іншого” почала діяти у Рівному з вересня цього року. Її започаткували для рівнян як альтернативу громадському транспорту, своєрідну програму лояльності для власників авто і пішоходів та акцію, яка об'єднає жителів міста. Для того, аби водії знали, у який район міста потрібно дістатися пасажирам, виготовили спеціальні картки білого, жовтого, червоного, синього, зеленого кольорів, кожен із кольорів — позначає окремий район Рівного. Також до ініціативи "Підвези іншого" долучилися й співробітники Рівненського міськвідділ міліції. А нині кількість учасників спільноти у соціальній мережі “Фейсбук” налічує більше чотирьох тисяч рівнян. 

Коментарі

а може розкажете як жити молодій сім"ї із 4 чоловік,де двоє малолітніх дітей...і дві мінімальні зарплати на 4-ох..Діти ростуть і вдітись потрібно...і за навчання й садочок платити потрібно..Бо за пенсію, за все життя можна було й подбати...

от як станеш пенсионером, то по другому заговориш;)

А пенсіонерів і інших пільговиків возити будуть?Їм же ж обов"язково їхати в час пік в супермаркети де акціїї..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.