Рівненщина зайняла перше місце в рейтингу системи «ProZorro»

На колегії Рівненської ОДА райони оцінили за рівнем соціально-економічного розвитку у третьому кварталі. Так, очолив загальнообласний рейтинг Рівненський район, котрий за три місяці за рівнем розвитку піднявся на одну сходинку і посів перше місце.

Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський під час колегії. Зокрема, Рівненський район - лідер із продажу промислової продукції, також його агропідприємства збільшили виробництво сільськогосподарської продукції, у тому числі тваринницької галузі.

За ним у рейтингу – Демидівщина. А третю позицію у зайняла Млинівщина. Зокрема, у цих районах одні з найвищих темпів зростання обсягів реалізованої продукції, нарощування обсягів виробництва сільгосппродукції, відсутня заборгованість із заробітної плати.

Нагадаємо, райдержадміністрації оцінюють за 13 показниками, зокрема, фінансово-економічною ситуацією в районі, залученням інвестицій, наповненням бюджетів.

Разом із тим голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков поцікавився у Юрія Приварського, як в області реалізовується система електронних державних закупівель «ProZorro». «На сьогоднішній день усі структурні підрозділи ОДА, РДА та міськвиконкоми підключилися до системи електронних закупівель. В цілому на сайті системи зареєстровано 114 тендерних закупівель,  які проводять бюджетні установи області, на загальну суму понад 11 мільйонів гривень. Найбільше таких установ у Березнівському, Здолбунівському, Володимирецькому та Дубенському районах», - прозвітував перший заступник голови ОДА.

Тож Віталій Чугунніков доручив керівникам районів активізувати роботу у цьому напрямку, аби усі установи до кінця року були підключені до цієї системи.

«Усі публічні кошти повинні розподілятися прозоро та відкрито. Таким чином ми усунемо корупційну складову у використанні бюджетних грошей, а громадськість матиме змогу контролювати фінансові процедури.  Проте, аби система «ProZorro» якісно впроваджувалася в області, потрібно навчити людей, як проводити закупівлі в електронній системі. Не повинно бути так, що є система, але вона не працює», - зазначив Віталій Чугунніков.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.