Рівненського бізнесмена та благодійника відзначили за допомогу в зоні АТО

У березні цього року кожен обласний центр України, за наказом Президента, отримав завдання побудувати опорні пункти у зоні АТО. Загалом на сході України мали зводити майже 300 опорних пунктів, які передбачають відповідні фортифікаційні споруди і заходи. За кожною областю була закріплена частина робіт, за терміни і виконання яких вона відповідає.

Рівненська адміністрація разом із будівельниками одні з перших виконали завдання Президента з будівництва фортифікаційних споруд у зоні АТО. Будівельникам доводилось працювати під щільним артилерійським та та мінометним вогнем терористів. Але навіть у таких складних умовах Рівненський регіон зміг в повному обсязі виконати взяті на себе зобов’язання.

Під час засідання колегії Рівненської обласної держадміністрації представник Міністерства оборони України нагородив рівнян, що зробили вагомий внесок у розвиток сектора безпеки і оборони України, в будівництво фортифікаційних та інженерних споруд у зоні АТО.

За сумлінну працю та високу професійну майстерність, свій патріотизм і вагомий внесок у захист країни отримав подяку і відомий рівненський бізнесмен та соціальний діяч, голова правління товариства «БудТехПром» Юрій Чаборай. 

Коли починався цей проект, всі будівельники Рівненщини отримали листи з проханням підтримати ідею. Юрій Миколайович був одним із перших, хто відгукнувся.

Фортифікаційні споруди – це складний комплекс із опорними пунктами та інженерними загорожами, окопами та спеціальними укриттями для техніки та особового складу. Для їхнього будівництва було витрачено чимало сил та ресурсів. Власне, над цим працював Юрій Миколайович і «INTER BETON» - одна  із найбільш потужних компаній виробників бетону, яка за 5 років стала лідером не тільки в Рівненській області, але й у всьому західному регіоні.

- Для мене ця нагорода має дуже велике значення. Ми допомогли державі, а держава, в свою чергу, не забула про нас. Мотивація, в першу чергу, звичайно ж, була особиста. Коли в країні відбуваються такі події, не можливо залишатися осторонь. Ми декілька разів особисто виїжджали на будівництво в зону АТО і там мали змогу отримати величезний моральний досвід, - поділився своїми враженнями Юрій Миколайович.

Незважаючи на те, що Рівненська область - одна з найвіддаленіших від зони небезпеки, мотивацією для адміністрації та будівельників було не пустити ворога на територію України.

 Першочергово це питання безпеки держави та її незалежності, тому для компанії «INTER BETON» та всієї команди, що взяла участь у цьому проекті, матеріальна сторона справи відійшла на другий план. Але уряд виконав свої зобов’язання і виділив обіцяні кошти, тому по закінченню будівництва держава повністю розрахувалася з будівельниками.

Коментарі

Уважуха братуха !!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.