На Рівненщині організатор підпільного виготовлення алкоголю сплатить штраф 170 тисяч

Прокуратурою Рівненської області забезпечено участь у розгляді судом обвинувального акта щодо громадянина, який організував незаконну діяльність підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв та збут їх на території області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно правопорушника здійснювали слідчі слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.

– Доведено, що вказаний громадянин з метою системного незаконного збагачення організував тіньове виробництво алкогольних напоїв, не будучи суб’єктом господарської діяльності та не маючи ліцензії на виготовлення та реалізацію вказаних товарів, – повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Рівненської області Василь Данілей. – Всього ж вилучено за місцем здійснення незаконної діяльності цеху в місті Хмельницький понад 24 тисячі пляшок горілчаної продукції, понад 60 т спирту та спеціальне обладнання.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні підозрюваний уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч.1,2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, їх збут).

Хмельницький міський суд 28.10.2015 затвердив вказану угоду, визнав чоловіка винним та засудив останнього до максимальної міри покарання у межах санкції зазначеної статті КК у виді штрафу в розмірі 170 тис грн. Незаконно виготовлену продукцію конфісковано.

Вирок суду ще не набрав законної сили. Учасники судового процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.