У Рівному майстрували троянди

Майстер-клас із виготовлення осінніх троянд з опалого листя пройшов у клубі «Майстриня», що діє у комунальному закладі «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.

Клубівці, зібравшись біля бібліотеки, прогулялися «Лебединкою» та зібрали багато опалого, але ще «живого» листя: зеленого, коричневого, багряного, жовтого. Повернувшись у відділ інформації та документів виробничої тематики та, зігрівшись гарячим чаєм, почали виробляти троянди.

– Майстриня Оксана Чайковська продемонструвала як саме оплітати один листочок навколо іншого, закріплюючи їх ниткою. Спочатку наплели багато троянд, а потім ними оздобили кошик. Також вирішили гуртом сплести ще й і осінній вінок. Цією композицією прикрасили вхідні двері відділу, щоб всі хто прийде у бібліотеку мали можливість помилуватися красою осінніх троянд. Присутні отримали задоволення від роботи і насолоду від прогулянки «Лебединкою». Букети осінніх троянд, які клубівці понесли додому, будуть упродовж року створювати в теплій оселі гарний настрій, – розповіли у комунальному закладі «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.