Мер Рівного уникає допитів прокуратури щодо корупції

Міський голова Рівного Володимир Хомко не з`явився на запрошення для дачі пояснень у прокуратуру, яка перевіряє його дії на предмет вчинення корупції.

Про це «Четвертій владі» розповіда прес-секретарка прокуратури Рівненської області Людмила Суржук.

Перевірка прокуратури ініційована через публікацію «Четвертої влади», в якій йдеться про те, як мер Рівного захищає свою честь за кошти громади.

Нагадуємо, Володимир Хомко подав позов про захист честі і гідності до одного з місцевих підприємців. У позові просить суд стягнути на його користь 100 тисяч гривень з підприємця через буцімто наклеп про хабарництво мера.

Попри те, що такого роду позов подається лише від фізичних осіб, судові витрати оплачені з міського бюджету. Та й представляють мера в суді юристи міськвиконкому. На думку юриста Інституту розвитку регіональної преси Олександра Бурмагіна, такі дії мають ознаки зловживання службовим становищем.

– Для дачі пояснень у прокуратуру запросили ряд службовців Рівненського міськвиконкому разом з міським головою. Однак Володимир Хомко не з`явився. А його підлеглі пояснили це тим, що він хворіє. Проте жодних підтверджуючих документів цього не надали? – каже Людмила Суржук.

Тож наразі прокуратура ще не прийняла остаточне рішення у цій справі.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.