Гія Гецадзе у Рівному: «Працівникам юстиції треба підвищувати зарплату»

Сьогодні у Рівному з робочим візитом перебуває заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе. Він проводять відкриті конкурси на заміщення керівних посад у юстиції Рівненської області та презентує нові електронні послуги Мін'юсту.

- Відкриті реєстри власності - це дасть змогу зробити сферу прозорішою та допоможе уникнути зловживань і порушень. Крім того, ЗМІ та громадські організації отримають можливість більш ретельніше контролювати владу, - повідомив Гія Гецадзе.

Зараз у Рівному тривають відкриті конкурс на керівні посади в органах юстиції. Однак ситуація з новими призначеннями далеко не однорідна. Адже на Рівненщині на одні посади багато охочих, а на інші немає претендентів.

- Ми повинні розуміти, що потрібно підвищувати рівень оплати праці в галузі. Чесні і професійні кадри не зможуть довго працювати за умови низької оплати праці. Тому ми підніматимемо питання про поступове підняття рівня заробітної плати. Це вдасться частково досягти і завдяки оптимізації структури та запровадженні електроних послуг. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.