Новообрані депутати Рівнеради-2015 [Фото+Інфографіка]

Територіальна виборча комісія в місті Рівне офіційно оголосила результати виборів. Відповідно до них, депутатами стали 9 кандидатів від БПП "Солідарність", 8 - від "Батьківщини", 7 - від "Свободи", 6 - від "Самопомочі", 5 - від "Громадського контролю", 4 - від "Радикальної партії Ляшка" та 3 - від "УКРОПу". Журналісти підготували для вас спеціальну інфографіку з фото та інформацією про новообраних депутатів. 

 

 

Прізвища депутатів від партій ще не остаточні, адже деякі одночасно обрані і до міської, і до обласної ради. Тож ще мають зробити вибір і поступитися місцем колегам за списком.

Відповідно до Закону України, перша сесія новообраної міської ради повинна відбутися не пізніше, ніж через 20 днів після оприлюднення офіційних результатів.

Ключові слова: 

Коментарі

Васильчук з Сарн Кришуе бурштин! ! Паладічук! Тіпа не безнюк - по місту більше 200 бігбордів! Рітм ТВ та радіо! За які гроші? Года! Що завіз 100 ящиків пива в общагу! Галя ! Ой Галя! Скоро Трек стане банкрутом! Саша Босс ! Це всі знають з 90-х! Павелків? Що папа влаштував на студентах? Перемогу! Оце - Рівнерада??? Що Рівняни - ЛОХИ?! Вони що? Не в місті живуть! ?
ТАК ЩЕ - ДІДЮГАНА ВОРА В МЕРИ ВИБЕРУТЬ? Це ПАРАДОКС! Мабудь Рівне - ЦЕ ЗАСЛУЖИЛО!

Подивимся як будуть виконувати предвиборні обіцянки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.