Рівняни побачать польську комедію

Завтра, 1 листопада, в облмуздрамтеатрі рівняни зможуть побачити комедію "JASIU ALBO POLISH JOKE" (Ясю або Польський жарт). Її покажуть актори Забжанського Театру Нового з Польщі. Рівне стане кінцевою точкою після їх загальнопольських гастролей театру.Це візит-відповідь, адже нещодавно рівненські актори були в Польщі із виставою "Останній строк".

Про це розповідає Єжи Макселон, директор Нового Театру в Забже:

-  Ми дещо хвилювались через мовний бар’єр, адже серед глядачів не було україномовних. Але  вистава була настільки чудовою  і говорила про такі важливі речі, які промовляють до кожного, що була сприйнята дуже гаряче і сердечно, глядачі досі згадують її.  З чого  ми дуже радіємо. Сподіваємося, що  не менш гаряче у Рівному сприймуть  виставу, з якою ми вибираємось до панства.  Буде це сучасна комедія, а точніше комедійна драма «Ясю або Polish Joke».  Вистава має дивну історію. П’єсу створив  американець із польським корінням.  Вона була написана англійською  мовою і поставлена в США. Вистава  мала величезний розголос серед американської Полонії, тому що розповідає про те, як воно - бути поляком, а особливо  на чужині. Можливо, хтось із глядачів у Рівненському театрі  теж має подібний досвід. Але загалом вважаю, що  наша вистава є універсальною. Вона - про сучасний світ загалом,  про світ, у якому з одного боку кордони часто не дуже  безпечні, а з іншого боку перестають існувати…

Думаю, що вистава взагалі про стан сучасної людини, про проблеми, з якими  вона змагається сьогодні.  Ця тема подана  у  легкій, веселій формі,  що пробуджує думки, а часом і посмішку.  Дуже розраховуємо на те, що вам сподобається наша вистава.

Комедія розкаже про комплекси певного Polish-American, тобто американця польського походження. Герой приховує своє коріння перед шефинею. Адже вона злостиво вистежує сліди польськості. Втомлений її підозрілістю Ясю, вирішує вдавати ірландця, бо "їхвсі люблять". Виявляється однак, що приховування своєї сутності  не є зовсім таке просте.

Вистава йтиме польською мовою.

Про це йдеться на сайті Рівненського облмуздрамтеатру

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.